Matematikten 0 alınırsa dersten kalınır mı?

Daha fazla  
Lise 1'im, ortalama olarak sıkıntım yok ama matematikden 0 aldım sanırım. Ortalamam 67 ve 68 olursa dersden geçiyorum. Ama gene de kafama taktım. Matematikden kalırsam sınıfta kalir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Karne ortalaman 50 ve üzeriyse geçiyorsun. Matematik ortalaman 0 bile olsa. Baraj ders sadece Türk Dili ve Edebiyatı sanırsam. Şartlar değiştiyse bilmiyorum, 3 sene önceye kadar böyleydi benim zamanımda.

3 ders ve uzerinde kalirsan sorumlu gecersin. 9. sinifta 3 dersten kaldin diyelim ve sorumluluk sinavlarina girmedin, 10.sinifta 4 dersten gecemezsen 10.sinifi tekrar edersin. Lise de tum seneler toplami 6 dersi gecemezsen sinif tekrari yaparsin.

Hocam şıkların hepsini A yapsaydınız en azından birkaç puan alırdınız nasıl başardınız bunu?
Kalmazsın Edebiyat dersinden geçtiysen.

Lise 1'im, ortalama olarak sıkıntım yok ama matematikden 0 aldım sanırım. Ortalamam 67 ve 68 olursa dersden geçiyorum. Ama gene de kafama taktım. Matematikden kalırsam sınıfta kalir miyim?

Ortalama yanlış yazdım matematik sözlü 67 68 verirse geciyorum.
Hoca hangi konulardan sordu?

Mantık vardı yapıyordum heyecan yaptım ve bağlaçlar var bir tanesini unuttum yanlış yaptım kümeler vardı denklem vardi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı