Matematikten düşük aldım

• Konuyu başlatan Tnixs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 336

Tnixs

Hectopat
Daha fazla  
Yapılan ortak sinavda sınıfın kekosu bile benden yüksek almış zor yere çalıştım çok kolay geldi yapamadım, orucun etkisiyle de sınavı yapamadım. Ortalamamı yüksek tutmak istiyordum ancak matematik sinavından 50-60 arası bir şey aldım hocalar benden umutluydu. Moralim çok bozuk, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklına sınavdan 0 alanları ve sınıfta kalanları getir ve şükret. Hayatın sonu olmadığını bil yeter. Asıl hayat üniversitede başlıyor takma düşük notlarını.

50-60 gayet iyi bir not, sizin için düşük sanırım. Kafanıza takmayın moraliniz bozuktur bir şey olmuştur düşük almışsınızdır. Bir dahaki sınavdan daha yüksek alırsınız.

Yapılan ortak sinavda sınıfın kekosu bile benden yüksek almış zor yere çalıştım çok kolay geldi yapamadım, orucun etkisiyle de sınavı yapamadım. Ortalamamı yüksek tutmak istiyordum ancak matematik sinavından 50-60 arası bir şey aldım hocalar benden umutluydu. Moralim çok bozuk, ne yapmalıyım?

Hayatini derse adarsan hayattaki mutluluklari kacirirsin. Ayrica matematik ıcın 50 60 iyi bir not uzuldugun şey ne? Sen kendini basklariyla mi kiyasliyorsun. Ben lisede 30 aldigima sükrediyordum sözlüyle gecerim diye.

Bundan ders çıkar ve daha çok çalış. Bir dahakine yüksek yaparsın.

Olaya olumsuz yere bakmaktansa nerede hata yaptığını görmek için iyi bir fırsat olarak bakman senin için daha faydalı olur. Güçlü yönlerini zaten biliyorsun böylelikle zayıf yönlerini görüp üstüne düşebilirsin. Sadece bir sınav hayat devam ediyor. Hayatında gireceğin son sınav bu değil.

Geri
Yukarı