Matepad 10.4 alınır mı?

Mitmit34

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu tableti almayı düşünüyorum. Normalde Apple alacaktım lakin bütçemi aşamıyorum.
Google servisleri kafamı karıştırıyor. Kullanan arkadaşlar size sorularım olacak. Oyunlarda akıcı bir şekilde verim alabilir miyim? Fortnite yükleniyor mu? Google servislerinin eksikliğini çok hissediliyor mu?

1-Fortnite yükleniyor. (Oyun videosu.)
2-Google'ın eksikliği fark ediliyor.

Bunu öneririm:
Bu cihaz matepad yanında düşük kalıyor ve ips ekran yok o yüzden bundan vazgeçmiştim.

Merhaba, Matepad t10s aldım, 10.1 inch ekranı var ips ekran 3 gb ram vs. Birçok tableti inceledim, ama Samsungun tft ekranlıları hiç güven vermiyor, ekran her an yolda bırakacakmış hissi veriyor.
Kesinlikle google servislerini aratmıyor, her yüklediğim uygulamayı sorun kullanıyorum. 10'larca uygulamadan hiç birinde problem yaşamadım.
Playstore.com'dan link alıp, evozi apk downloader sitesinden apk olarak indirilebiliyor.
Bir iki kez yapınca pek bir eksikliğini farketmiyorsunuz.
Ancak daha farklı problemleri göz önünde bulundurarak hareket etmekten dayda var, mesela mx player pro satın alınamıyor, veya benzer problemler var.
Özetle birçok alternatifi göz önünde bulundurarak ben matepad aldım, gayet memnunum, belki fikir verir yazdıklarım, sormak istediğiniz veya denememi istediğiniz birşeyler varaa yardımcı olmak isterim.

Gayet iyi. Alınır. Google servisleri kuruluyor merak etme.

Çoğu kişi kuramadığını veya kurduktan sonra hep güncellemek için tekrar kaldırıp kurduğunu söylemiş.
Söyledikleri kadar zor mu yoksa idare edilebilir mi? (bazıları Gmail vesaire Google hesaplarına giremediklerini de söylüyor arada kaldım alsam mı almasam mı diye)

Çoğu kişi kuramadığını veya kurduktan sonra hep güncellemek için tekrar kaldırıp kurduğunu söylemiş.
Söyledikleri kadar zor mu yoksa idare edilebilir mi? (bazıları Gmail vesaire Google hesaplarına giremediklerini de söylüyor arada kaldım alsam mı almasam mı diye)
Sz rutin işlernizden bazılarını buraya yazıverin, ben sizin yerinize deneyeyim, hatta daha fazla da yardımcı olurum,
iletşim: [email protected]

Geri
Yukarı