Matepad 10.4 alınır mı?

Alan kullananlar acil cevap lütfen
Ekte resimde görüldüğü üzere bazı kişilerde
Kasa ekran açıklığı
ışık süzmesi
1 kişide hayalet ekran olmuş
Huawei demiş ki;
Farklı sıcaklıklarda malzemelerin boyutunun bir miktar değişmesi sebebiyle arka yüz/dokunmatik ekran ile orta çerçeve arasında küçük bir boşluk olabilir.

Bu durum normaldir ve cihazın işlevlerini etkilememektedir.

Huawei cihazlar sektörün kalite standartlarını karşılaması için fabrikadan çıkmadan önce sıkı kozmetik testlerden geçmektedir.

Işık sızıntısı ya da orta çerçeve ile kasa/ekran arasında boşluk olması gibi cihazın görünümüyle ilgili ednişelerin oluşursa verilerini yedekleyerek satın alma belgesiyle birlikte cihazını yetkili teknik servislerimize götürebilir ya da gönderebilirsin.

Almakta terettud ediyorum

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-14-11-55-58-902_com.facebook.orca.png
    Screenshot_2021-11-14-11-55-58-902_com.facebook.orca.png
    247,5 KB · Görüntüleme: 61
Alan kullananlar acil cevap lütfen.
Ekte resimde görüldüğü üzere bazı kişilerde.
Kasa ekran açıklığı.
Işık süzmesi.
1 kişide hayalet ekran olmuş.
Huawei demiş ki;
Farklı sıcaklıklarda malzemelerin boyutunun bir miktar değişmesi sebebiyle arka yüz/dokunmatik ekran ile orta çerçeve arasında küçük bir boşluk olabilir.

Bu durum normaldir ve cihazın işlevlerini etkilememektedir.

Huawei cihazlar sektörün kalite standartlarını karşılaması için fabrikadan çıkmadan önce sıkı kozmetik testlerden geçmektedir.

Işık sızıntısı ya da orta çerçeve ile kasa/ekran arasında boşluk olması gibi cihazın görünümüyle ilgili ednişelerin oluşursa verilerini yedekleyerek satın alma belgesiyle birlikte cihazını yetkili teknik servislerimize götürebilir ya da gönderebilirsin.

Almakta terettud ediyorum.

Hocam yaklaşık 6 ay oldu ben cihazı alalı şu ana kadar hiçbir problem yaşamadın paşalar gibi çalışıyor sorun da çıkaracağını sanmıyorum. Isı değerleri de bana fazla gelmedi cihazı günde 10 saat kadar kullanıyorum gerek ders notlarım gerek oyun için ısındığını daha hissedemedim. Play servislerinin olmayışı biraz üzüyor ama şu ana kadar hiçbir programda uyumsuzluktur falan problem çıkarmadı. Ben cihazı öneriyorum aynı zamanda da kullanıyorum. Dediğiniz sorunların da hiçbiri ile karşılaşmadım.

Hocam yaklaşık 6 ay oldu ben cihazı alalı şu ana kadar hiçbir problem yaşamadın paşalar gibi çalışıyor sorun da çıkaracağını sanmıyorum. Isı değerleri de bana fazla gelmedi cihazı günde 10 saat kadar kullanıyorum gerek ders notlarım gerek oyun için ısındığını daha hissedemedim. Play servislerinin olmayışı biraz üzüyor ama şu ana kadar hiçbir programda uyumsuzluktur falan problem çıkarmadı. Ben cihazı öneriyorum aynı zamanda da kullanıyorum. Dediğiniz sorunların da hiçbiri ile karşılaşmadım.
Aradığım cevap
Çünkü fiyat performans pil harika
Sonuçta garantili mağazadan alacağım
ABC sitesinden değil teşekkürler
Şuan almaya gidiyorum
10 saat şarjı gidiyorsa süper
Şarj olma süresi uzun galiba 4-6 saat?

Aradığım cevap.
Çünkü fiyat performans pil harika.
Sonuçta garantili mağazadan alacağım.
Abc sitesinden değil teşekkürler.
Şu an almaya gidiyorum.
10 saat şarjı gidiyorsa süper.
Şarj olma süresi uzun galiba 4-6 saat?

Şarjı bayağı gidiyor orta parlaklıkta gidip her saniye güç gerektiren oyunlar oynamazsan 10-11 saati çok rahat aşar kullanım süresi. Şarj biraz uzun sürüyor. 4 saatte falan fulleniyor ama şarjı cidden bayağı uzun gidiyor. Zaten alternatif olarak tablete benim rakip gördüğüm sadece s6Lite var bu segmentte ama deneyimlediğim kadarıyla(arkadaşımda var) matepad kağıt üstünde de normal test ve kullanışlarda da daha performanslı fakat s6Lite ile fiyat farkı uçuk seviyelerde. Eğer az buz APK kurarım azıcık da telefon tablet falan kullanım tecrüben varsa kesinlikle Huawei öneririm. Fiyatı az olmasına rağmen ekranı ve performansı daha iyi.

Gayet iyi. Alınır. Google servisleri kuruluyor merak etme.

Merhaba bende Huawei matepad T8 var Play Store ve Google servislerini nasıl kurabilirim?
Google'ı başka yollarla kurabilirsin. İşlemcisi gayet güçlüdür. Bu fiyata en iyi tablet. Fortnite yüklenir kendi sitesiden.

Merhaba bende Huawei matepad T8 var Play Store ve Google servislerini nasıl kurabilirim?

Merhaba kardeşim, googlefier uygulaması ile Google servislerini yükleyebilirsiniz.

Sz rutin işlernizden bazılarını buraya yazıverin, ben sizin yerinize deneyeyim, hatta daha fazla da yardımcı olurum,
iletşim: [email protected]
Hangi uygulama için lazım.
Google servisleri çok ram pil harcıyor.
Sadece lazım olan uygulama APK kurmak daha basit.
Her türlü uygulama APK bulmak kolay
Hocam Google servisleri yok ya. Hesap açarken Google'a bağla/ Google'la aç diye seçenek çıkıyor ya.
Onun için sorun çıkarır mı?
Ben Google hesabına bağlıyorum kafam rahat oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı