Elektronik Matepad 11.5 8/128 + Klavyeli Kılıf + Freebuds SE 2 8.999 TL

Makaleler
42

120 Hz 2200x1440p ekran, Snapdragon 7 Gen 1 işlemci ve 8/128 versiyon.

Ürün paketi 9.500 TL ancak aşağıda açıklamada bulunan kendi kuponu ile 8.999 TL oluyor. Kulaklığın 900 TL olmasının yanı sıra klavyeli kılıf güzel ve 6 aylık ekran hasarı garantisi sunuluyor.
1695550372521.png

Kupon açıklamada şu şekilde duruyor.
1695550391483.png

Süresi az kalmış.

Google servisleri ile ufaktan uğraşırım derseniz güzel kombinasyon.

120 Hz 2200x1440p ekran, Snapdragon 7 gen 1 işlemci ve 8/128 versiyon.

Ürün paketi 9.500 TL ancak aşağıda açıklamada bulunan kendi kuponu ile 8.999 TL oluyor. Kulaklığın 900 TL olmasının yanı sıra klavyeli kılıf güzel ve 6 aylık ekran hasarı garantisi sunuluyor.
Eki Görüntüle 1955393

Kupon açıklamada şu şekilde duruyor.
Eki Görüntüle 1955394

Süresi az kalmış.

Google servisleri ile ufaktan uğraşırım derseniz güzel kombinasyon.

Air olan versiyonunu kardeşim aldı gerçekten çok başarılı Google mevzusu kalkmış gibi bir şey zaten hiç zorlanmadan tüm uygulamaları indirebiliyorsunuz kardeşim tüm her şeyi aktif olarak kullanıyor 144Hz ondaki tablet akıyor abi diyor 2K da ekran olması lazım işlemcide Snapdragon.

Kardeşim bu tableti aldı bunda ise beyaz renginde 700 TL kupon var ayrıca kalem ve klavye hediyeli onun haricinde kardeşim aldığım dönemde öğrenci indirimi ile almıştı 11k ya gelmişti ona.

@DuckEag Rehbere pek gerek yok aslında. Mesela AppGallery'de YouTube yazınca sizi GBox'a yönlendiriyor.

Orada oturum açtıktan sonra içinde birkaç tane Google uygulaması geliyor. İsterseniz GBox içindeki Play Store'u da kullanabilirsiniz ama AppGallery'i geliştirmişler bayağı. Henüz APK yükleme gereksinimi duymadım.

Ben de yüksek lisans için ergonomik bir ürün arayışındayım. Huawei air tablet kâğıt üstünde güzel görünüyor hem klavye hem de yanında kalem veriyor. Ancak Google servislerin olmayışı insanı düşündürüyor. Kendi marketinde muhtemelen ülkemizde en çok kullanılan uygulamalar vardır ancak Gbox gibi bir emülatör ile işler ne kadar rahat ilerler bilemiyorum. Whatsapp üzerinden link gelince Google uygulamaları açılmıyor, çünkü tablet emülatör üzerinden açtığı için aslında o uygulama yokmuş gibi davranıyor diyorlar. Google, Youtube vs.. hayatımızın her dakikasında mevcut, bu beni biraz düşündürüyor. Ancak şimdi ipad 9. nesil, klavye ve kalem alsam da 20 bin TL gibi bir fiyat yapıyor.
@DuckEag Rehbere pek gerek yok aslında. Mesela AppGallery'de YouTube yazınca sizi GBox'a yönlendiriyor.

Orada oturum açtıktan sonra içinde birkaç tane Google uygulaması geliyor. İsterseniz GBox içindeki Play Store'u da kullanabilirsiniz ama AppGallery'i geliştirmişler bayağı. Henüz APK yükleme gereksinimi duymadım.

Ben de yüksek lisans için ergonomik bir ürün arayışındayım. Huawei Air tablet kâğıt üstünde güzel görünüyor hem klavye hem de yanında kalem veriyor. Ancak Google servislerin olmayışı insanı düşündürüyor. Kendi marketinde muhtemelen ülkemizde en çok kullanılan uygulamalar vardır ancak gbox gibi bir emülatör ile işler ne kadar rahat ilerler bilemiyorum. WhatsApp üzerinden link gelince Google uygulamaları açılmıyor, çünkü tablet emülatör üzerinden açtığı için aslında o uygulama yokmuş gibi davranıyor diyorlar. Google, YouTube vs. Hayatımızın her dakikasında mevcut, bu beni biraz düşündürüyor. Ancak şimdi iPad 9. nesil, klavye ve kalem alsam da 20 bin TL gibi bir fiyat yapıyor.

iPad alınmaz bu canavar varken iPad kullanan kuzenim Air görünce morali bozulmuştu ben ne kullanıyormuşum dedi.

@Tonyukuk WP içindeki tarayıcıda açılıyor YT linkleri, uygulamada aç diyince yönlendiriyor olması lazım. Hatırlamıyorum şu an.

Onun dışında pek bir sorun ile karşılaşmadım. Ben telefonda kullanıyorum, soru varsa alabilirim.

Huawei kalemin fiyatı daha uygun diye biliyorum bu arada. Ya 1.499 TL idi ya da ona yakın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı