Elektronik Matepad 11.5 8/128 + Klavyeli Kılıf + Freebuds SE 2 8.999 TL

@Tonyukuk WP içindeki tarayıcıda açılıyor YT linkleri, uygulamada aç diyince yönlendiriyor olması lazım. Hatırlamıyorum şu an.

Onun dışında pek bir sorun ile karşılaşmadım. Ben telefonda kullanıyorum, soru varsa alabilirim.

Huawei kalemin fiyatı daha uygun diye biliyorum bu arada. Ya 1.499 TL idi ya da ona yakın.
Benim birkaç çekincem var. Öncelikle not üzerine çok fazla uygulama seçeneği bulamamam ya da özellikle ihtiyaç duyacağım bir uygulamayı direkt olarak bulamamak. İkinci olarak tabletin güncelleme desteğinin kısa bir sürede kesilmesi ya da tabletin iki sene gibi kısa bir sürede yavaşlamaya ve ihtiyaçları karşılamamaya başlaması.
Ipad 9 veya kendimi 10 almaya zorlarsam biliyorum ki donanımsal bir sorun olmadıkça 5 sene kafam rahat bir şekilde kullanırım. Ancak dersler için en çok ihtiyaç duyacağım klavyenin resmi sitede 8.300, alternatif sitelerde 6.000 olması, aynı şekilde kalemin 3.000 TL bandında olması kafa karışıklığı yaratıyor.

Bu arada Huawei'nin sitesinde de bir bozukluk var sanırım üye olamıyorum.

@Tonyukuk güncellemenin minimum 2 yıl olacağını düşünüyorum. İsterseniz not uygulamalarına bakabilirim AppGalery'den.

Belki alternatif Samsung veya Xiaomi tabletler olabilir. Ama ekipman olarak en iyisi şu an bu arkadaş.

Eğer fazla donanıma ihtiyaç yok derseniz Honor Pad X9 olabilir. Onda servisler tam.

Müsait olunca bakarım.
Teşekkürler.

Google Fotoğraflar'ı depolamadan kurtarmak ve her yerden galerime erişmek için kullanıyorum. Aylık 5 TL civarına 100 GB alan veriyor, onu da doldurmak yıllar yıllar sürer benim için. Ülkedeki en f/p aboneliklerden biri, size de tavsiye ederim. :) Sadece cihazdan cihaza fotoğraf geçirmek amacıyla düşünmemek lazım, bayağı pratiklik katıyor.

Teşekkürler.

Google Fotoğraflar'ı depolamadan kurtarmak ve her yerden galerime erişmek için kullanıyorum. Aylık 5 TL civarına 100 GB alan veriyor, onu da doldurmak yıllar yıllar sürer benim için. Ülkedeki en f/p aboneliklerden biri, size de tavsiye ederim. :) Sadece cihazdan cihaza fotoğraf geçirmek amacıyla düşünmemek lazım, bayağı pratiklik katıyor.
Kerem Enginar'ın tablet inceleme videosunda Google Fotoğraflar'ı gördüğümü hatırlıyorum.

Geri
Yukarı