Matepad 11 vs Matepad 11.5

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
11'in işlemcisi Snapdragon 865, 11.5'un işlemcisi Snapdragon 7 Gen 1. 865 daha performanslı ama daha eski bir işlemci ve bununla ilgili birkaç yorum gördüm. Daha performanslı olmasına rağmen eski olduğu için ötekini önermiş birisi. Aklıma takıldı. İşlemcisinin eski olmasının nasıl bir eksisi olabilir ve siz hangi tableti önerirsiniz? Teşekkürler.

11’de kalem manyetik olarak tabletin yanına yapışabiliyor sanırım. 11.5’te yapışmıyor. Ben bunu bilmeden 11.5 almıştım çünkü doğru düzgün hiçbir yerde açıklamıyor sitesinde, fotoğraflarında dikkat etmek gerekiyor. İnanılmaz sinir ediyor bu özelliği 11.5’in şahsen.

11’de kalem manyetik olarak tabletin yanına yapışabiliyor sanırım. 11.5’te yapışmıyor. Ben bunu bilmeden 11.5 almıştım çünkü doğru düzgün hiçbir yerde açıklamıyor sitesinde, fotoğraflarında dikkat etmek gerekiyor. İnanılmaz sinir ediyor bu özelliği 11.5’in şahsen.
Benim için de çok caydırıcı bir şey oldu o açıkçası. 11'den yanayım aslında ama işlemcinin eski olması bana nasıl bir sorun yaşatabilirim tam bilmiyorum, ayrıca 11 inç'i canlı görüp deneyimlemedim. Umarım ekran büyüklüğü yeterli gelir.

Merhaba hocam sanırım aynı ikilemde bende kaldım. Sanırım 11.5 sadece bir tık daha buyuk ve pili bir tık daha iyi. Onun dısında piksel yogunlugu, çözünürlük, islemci, kalem yapısması, ses sistemi, kalem destegi olarak daha iyi. 11 daha mantıklı geliyor bana göre. Bu konuyu actıysanız belki MatePad Air da bakmışsınızdır diye soruyorum, Air icin 3-4 bin fazla vermeye gerek var mı? Pil, islemci, çözünürlük olarak iyileştirme yapılmış. Bu konuda fikriniz nedir?

Merhaba hocam sanırım aynı ikilemde bende kaldım. Sanırım 11.5 sadece bir tık daha buyuk ve pili bir tık daha iyi. Onun dısında piksel yogunlugu, çözünürlük, islemci, kalem yapısması, ses sistemi, kalem destegi olarak daha iyi. 11 daha mantıklı geliyor bana göre. Bu konuyu actıysanız belki MatePad Air da bakmışsınızdır diye soruyorum, Air icin 3-4 bin fazla vermeye gerek var mı? Pil, islemci, çözünürlük olarak iyileştirme yapılmış. Bu konuda fikriniz nedir?
Ben de 11 düşünüyorum. Air'e bakmadım, bilgim yok çünkü öğrenci vergi iadesiyle alacağım ben, Matepad Air'ın fiyatı 9500 TL'den yüksek olduğu için o kampanyaya dahil değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı