MatePad 11 vs 11.5

Bütçe
10k

kaan_nr

Hectopat
Daha fazla  
MatePad 11 ile 11.5 arasında kaldım. MatePad Air için aradaki 4K mantıklı gelmiyor ama 11 ve 11.5 arasındaki fiyat çok yakın. Kullanıcıları varsa yorumlarını alabilirim. Veya bu civarlarda tavsiye tablet varsa onu da söyleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
MatePad 11 ile 11.5 arasında kaldım. MatePad Air için aradaki 4K mantıklı gelmiyor ama 11 ve 11.5 arasındaki fiyat çok yakın. Kullanıcıları varsa yorumlarını alabilirim. Veya bu civarlarda tavsiye tablet varsa onu da söyleyebilirsiniz.
Merhaba. İmkanınız varsa 11'i tavsiye ederim. 11.5'de kalemin ayrı şarj aleti var çünkü, onu tablete takmanız falan gerekiyor.

Ben de arada kalıp yaklaşık 2 ay önce Matepad 11 satın aldım. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kaleminin kabloyla şarj olması biraz sıkıntı. Ayrıca işlemci farkı da var. Aradaki fiyat farkı fazla değil ise Matepad 11 alabilirsiniz. Sorunuz varsa alabilirim.

8 bine Matepad 11.5 mi almak mantıklı resmi hepsiburada satıcısından yoksa 8.500e Matepad 11 mi almak mantıklı hepsiburada üzerinden bir satıcıdan? Vergi indirimiyle Matepad 11.5 > 6.8k Matepad 11>7.2k cıvarlarına denk geliyor.

8 bine MatePad 11.5 mi almak mantıklı resmi Hepsiburada satıcısından yoksa 8.500e MatePad 11 mi almak mantıklı Hepsiburada üzerinden bir satıcıdan? Vergi indirimiyle MatePad 11.5 > 6.8k MatePad 11>7.2K cıvarlarına denk geliyor.
Hepsiburada'da bulunan herhangi bir satıcı yerine Huawei'nin resmi sitesinden almanızı tavsiye ederim. Sitesinde 9499 TL. Site içinde ayrıca verdiği kupon sayesinde 800 TL daha indirimle beraber 8699 TL'ye geliyor. Ayrıca orijinal sitesinden alırken Huawei 1 Yıl Uzatılmış Garanti ve Ekran Hasarı Garantisi de hediye ediliyor.

İşlemci nedeniyle MatePad 11 aldım 3 ay önce, cihazla ilgili bir sorunuz olursa kullanıp tecrübe ettiğim kadarıyla yardımcı olabilirim.

Hocam arada kaldim hb üzerinden farklı bir satıcı 8.5k ya matepad 11 (2021) satıyor

Hb resmi satıcısı ise 8kya matepad 11.5 (2023) satıyor

Matepad 11in işlemcisi ve ekrani bir tik daha iyi biliyorum ama elektronik eşyaları da hep resmi satıcısidan alirdim.
Yorumunuz nedir?

merhaba ben de iki tablet arasında kaldım 11 ile 11.5 arasında 0.5 inçlik fark var biliyorum ama iki arkadaşımın da tabletini gördüm bana yazı yazmak için 11 fazla küçük ekranlı gibi geldi. ne diyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı