Matkap önerisi

Abdullah BİLEN

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 3000 liraya kadar matkap arayışındayım. Tercihim kablolu ve 2000 lira altında olması. Ancak şarjlı olarak da 3000 liraya kadar çıkabilirim.

Şarjlı olarak 18v bakıyorum.

Kablolu olarak da 600W üstü olabilir.

1 kablolu 1 kablosyz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ben bu ürünü aldım 1 buçuk sene önce. Özellikle kablolu aldım. Benim için sorun teşkil etmiyor çünkü .Benim evimde perde beton var. Bu yüzden 900 w olanı aldım. Şu anda en düşük fiyatı 4000 TL ama yine de paylaşmak istedim.

Ben bu ürünü aldım 1 buçuk sene önce. Özellikle kablolu aldım. Benim için sorun teşkil etmiyor çünkü. Benim evimde perde beton var. Bu yüzden 900W olanı aldım. Şu anda en düşük fiyatı 4000 TL ama yine de paylaşmak istedim.

Yeşil Bosch'lardan 600W'lık olanları bütçeme daha uygun gibi duruyor. Sanırım onlardan alacağım. 900 lüğe çıkmama gerek var mı sizce?

Yeşil Bosch'lardan 600W'lık olanları bütçeme daha uygun gibi duruyor. Sanırım onlardan alacağım. 900 lüğe çıkmama gerek var mı sizce?
Kullanım alanına göre değişir. Dediğim gibi benim evin duvarları perde beton olduğu için yüksek güçlü bir matkaba ihtiyacım vardı. Bu yüzden 900 w tercih ettim. Normal bir tuğla için 600 w işinizi rahatlıkla görür diye düşünüyorum.
Eğer bana kablosuz 300 w olan mı yoksa kablolu 600 w olan mı diye sorarsanız tercihim yine 600 w olan olacaktır.

Geri
Yukarı