Mausepad Tavsiyesi

O da güzel fakat Razer'la takım olsun istiyormuş,ben de kulaklığım Razer olduğundan buna yönelmiştim.Razer Sphex de Goliathus gibi değil sadece köşesinde bir Razer logosu var ve karşı kösede Sphex yazıyor,Sphex de gayet şık :)
Herhalde bunun köşelerinde overlok yok. (aklıma mahalleden geçen araba geldi ) Bazı forumlarda overlok olmadığı için bükülme bozulma gibi şeyler oluyormuş sende böyle bir sorun var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
En köşedeki çıkıntıyla fazla oynamamanı tavsiye ederim ve mümkünse kenarı masadan sallandırma kırılma oluyor.Benim tavsiyem eğer sert yüzeyli mouse padleri seviyorsan bunu alman ve aldığında kenarındaki çıkıntıyı kesmen eğer illa takım diyorsan ve sade olsun diyorsan Manticor RAZER MANTICOR MOUSEPAD | AralGame.com sadeliğe gerek yoksa Goliathus modellerine yönel. Razer olmaması sorun değilse G440 iyi bir seçim.

En köşedeki çıkıntıyla fazla oynamamanı tavsiye ederim ve mümkünse kenarı masadan sallandırma kırılma oluyor.Benim tavsiyem eğer sert yüzeyli mouse padleri seviyorsan bunu alman ve aldığında kenarındaki çıkıntıyı kesmen eğer illa takım diyorsan ve sade olsun diyorsan Manticor RAZER MANTICOR MOUSEPAD | AralGame.com sadeliğe gerek yoksa Goliathus modellerine yönel. Razer olmaması sorun değilse G440 iyi bir seçim.
Abi n'aptın sen ya fiyatları çok fazla bir şey diyeceğim.

Aliexpress.com : Buy New version Beetle OEMRazer gamers mouse pads,320*240*4mm locking edge Speed version computer/pc Gaming Mouse mats+Free Shipping from Reliable mouse catch suppliers on HUA QIANG BEI NO.1

Bu mouse pad çakma olabilir hatta direk çakma çünkü boyutları farklı ve kalınlığı 3mm yerine 4mm kötü bir tercih mi olur zaten sadece fareye 140 tl vereceğim bana ucuz kaliteli bir şey lazım çakma olması sorun olur mu ?

Mouse padi yurt dışından almana gerek yok bence. Bir de ne kadar bir fiyat aralığında aradığını söylersen daha iyi olur.

Bence bir süre masada çalışıyorsa masada kullanman sonra 45 tl ye Sphexi ya da 69 tl ye G440 ı alman oalcak. 20 25 tl de vermediğin fiyat farkı için pişman olabilirsin.

Sizce Logitech mi Razer Syhex mi, alayım siz hangisini tavsiye edersiniz ? Bu arada fareniz nedir ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı