Mavericks için DSDT Yosemite'de sorun çıkarır mı?

Dexter61

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar Unibeast ile kurulum yapmam lazım bunun için Sitede paylaşılan Mavericks Raw windowsta yazılan imajını kullanabilir miyim ?
www.tonymacx86.com: [Guide] Acer S3-391 Ivy Bridge
Şu rehberi uygulamam lazım. Yosemite için herhangi bir rehber olmadığından kurmaya çekiniyorum açıkcası. Yazılanları Yosemite kurarken denesem oda kurulur mu sizce ?
Birde Mavericks'i artık AppStore'dan nasıl indirebilirim ?

Bu kurulumu yapmam için Mavericks'i App Store'dan indirmem gerekiyor bunu sitede ki PC'de yazılan Raw dosyası ile yapabilir miyim ? Birde siz ne tavsiye edersiniz yosemite'mı mavericks'mi, bu yöntemle mavericks'i zamanında kurmuştum başarılı oldum ama yosemite'ı kuran olmamış ve elimde dsdt dosyası yok sizce ne yapayım ?

Mavericks için paylaşılan DSDT dosyası Yosemite'ta sorun çıkarır mı ?

Güncel

Yosemite kurulum rehberinde kullanılan adımları izleyerek kurulum yap ve senin bahsettiğin rehberde verilen dsdt ve ID bilgilerini not al kurulumda lazım olabilir. Kullandığın Laptop zaten Uyumlu Hackintosh Laptop listesinde herhangi bir sorun olmadan kurulum yapabilirsin. Yosemite verken Mavericks gereksiz, ancak Yosemite için kext bulamıyorsan Mavericks için varsa olabilir.

OS X 10.10 Yosemite RAW İmajı | Technopat Sosyal

Panik var gibi algıladım, sakin kafayla panik yapmadan adımları takip ederkek yol al.
Bol Şans...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yosemite kurulum rehberinde kullanılan adımları izleyerek kurulum yap ve senin bahsettiğin rehberde verilen dsdt ve ID bilgilerini not al kurulumda lazım olabilir. Kullandığın Laptop zaten Uyumlu Hackintosh Laptop listesinde herhangi bir sorun olmadan kurulum yapabilirsin. Yosemite verken Mavericks gereksiz, ancak Yosemite için kext bulamıyorsan Mavericks için varsa olabilir.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/os-x-10-10-yosemite-raw-İmajı.120024/
Panik var gibi algıladım, sakin kafayla panik yapmadan adımları takip ederkek yol al.
Bol Şans...
Hocam rehberi uyguladım. Bu imaj zaten elimde var usb'ye yazılmış halde. Fake ID yazarak clover ile sorunsuz kuruyorum ama HD4000 ekran kartını 4mb olarak görüyor. Sitede ve diğer sitelerde yazan Fake ID'lerden denemediğim kalmadı ama ekran kartını çalıştıramadım. Birde unibeast ile kurulum arasında ki fark ne onu merak ediyorum. Mesela verdiğim sitede unibeast ile kurulum yapılmış. DSDT kodlarını ve ID'yi not edin demişsiniz bu kısmı biraz açarsanız çok sevinirim.

Şurda da bir arkadaş yosemite kurmuş ama işlemcisi benimkiyle farklı Core i3 3217U var bende, bazı sorunlarla karşılaşmış sanırım www.tonymacx86.com: Yosemite on acer S3 391 6862
Recep abi sende bir bakarsan çok sevinirim @Recep Baltaş

Unibeast kurulumundan sonra eleman hangi yolu izlediyse aynı yolu raw kurulumundan sonra da denemelisin. Clover veya Chameleon ne kurduysa kurun ve gerekli düzenlemeleri yapın...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı