Mavericks Kurulumunda Donma Sorunu

Radaloa

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Tıp Mühendisi
Merhaba arkadaşlar, bu noktada bilgisayar donuyor.

Kurulumu tamamladıktan sonra rehberde Recep Abi'nin yaptığı Clover Boot ayarlarını yaptım kaydettim, yeniden başlattım açılmadı. -v npci=0x2000 PCIRootUID=1 ve Kernel PM Patch'i işaretledim. Inject Intel seçeneği devrede.

P_20160212_142046.jpg

MSI GE70 2PC APACHE

NVDIA GTX850M 2GB

INTEL I5-4210H İşlemci

1TB HDD 120 GB mSATA SSD

8GB RAM 1600 MHz

Neden Mavericks kurmaya çalışıyorsun? Sistemin EL Capitan için uygun. İmzamda kurulum için gerekli dosyaların olduğu linke ulaşabilirsin.
Bu arada sistemin ile bir hatırlatma. NVDIA GTX850M 2GB kullanamazsın. HD 4600 kullanabilirsin.

Neden Mavericks kurmaya çalışıyorsun? Sistemin EL Capitan için uygun. İmzamda kurulum için gerekli dosyaların olduğu linke ulaşabilirsin.
Bu arada sistemin ile bir hatırlatma. NVDIA GTX850M 2GB kullanamazsın. HD 4600 kullanabilirsin.
Elimde hazır Mavericks ve Yosemite vardı ondan yani. :) Ama El Capitan daha kolaysa kurayım hemen.

Mavericks kurdun diyelim. Sonra diyeceksin "El Capitan kurayım". Şimdiden El capitan kurulumuna başla daha iyi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı