Mavi anahtarlı mekanik klavye önerisi

Altannnx

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Sesli klavyelere karşı bir sempatim var. Bu yüzden mavi anahtarlı bir mekanik klavye almak istiyorum fakat 250-300 taş çatlasa 350 bandında bir klavye bulamıyorum. Turkiye'den almam şart G710+ modelinin mavi anahtarlı olan halini bulamadım hep kahverengiydi. Bilek desteği olursa iyi olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Yüksek ihtimal HyperX Alloy alacağım. G710'un Türkiye'de satıldığı bir site biliyor musun peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Sesli klavyelere karşı bir sempatim var. Bu yüzden mavi anahtarlı bir mekanik klavye almak istiyorum fakat 250-300 taş çatlasa 350 bandında bir klavye bulamıyorum. Turkiye'den almam şart G710+ modelinin mavi anahtarlı olan halini bulamadım hep kahverengiydi. Bilek desteği olursa iyi olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba, 490 TL ye Cooler Master Masterkeys PRO L RGB alabilirsiniz, cherry MX Blue switchç
Forum incelemesi;
Cooler Master MasterKeys Pro L RGB İncelemesi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı