Mavi ekran almamak için ne yapabilirim?

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
İyi sosyaller, dostlar sistem de bir mavi ekran hatası var her şeyden her yerden mavi ekran veriyor, dostlar mavi ekranlar hepsi oyuna girince oluyor, girmeyince sıkıntı yok, hep farklı hatalar veriyor, bu mavi ekran konusun da kaçıncı konu açışım, artık minidump dosyası falan paylaşmak istemiyorum, mavi ekran almamak için ne yapabilirim?

Her oyundamı belli başlı oyunlardamı oluyor ?
Hocam belli başlı oyunlar da, hocam farming simulator 19 (eskiden sorunsuz oynatıyordu), portal 2, hocam genel de böyle büyük oyunlar da oluyor 10 GB'lik gibi, ve genel de steam üzerinden oluyor, hafif oyunlar da sıkıntı yok.

Sistem özelliklerini yazabilir misin?
Amd a4-3300M İşlemci
Radeon 6480G
6 GB RAM
Hocam sistemin modunu yüksek performans'a alırsam, ekran kartından VİDEO_TDR_FAILRE hatasını veriyor, dengeli modda sorun yok, yüksek performans alınca sistem açılmıyor, windows logosundan sonra sürekli aynı mavi ekranı veriyor, hep, sürekli veriyor, güvenli modda bile oldu, formatlamak çözüyor.

AMD A4-3300M işlemci.
Radeon 6480G.
6 GB RAM.
Hocam sistemin modunu yüksek Performans'a alırsam, ekran kartından video_tdr_faılre hatasını veriyor, dengeli modda sorun yok, yüksek performans alınca sistem açılmıyor, Windows logosundan sonra sürekli aynı mavi ekranı veriyor, hep, sürekli veriyor, güvenli modda bile oldu, formatlamak çözüyor.

Dostum format at yine çözülmesse hard disk bozulmuştur yeni hard disk alın.

Dostum format at yine çözülmesse hard disk bozulmuştur yeni hard disk alın.
hocam HD TUNE'de sorun çıkmadı ki, şuana kadar 1 tane disk hatası aldım.

Dostlar kendi bizzat yaşadığımdan şöyle özetliyim ve son vereyim, eğer mavi ekran alıyorsanız benim gibi, minidump dosyalarınız Technopat ile paylaşın, eğer bilmiyorsanız şu konuya bakabilirsiniz: Minidump Dosyalarını Paylaşın , bu konuyu okuyarak minidump dosyanızı paylaşınız ki yardımcı olabilirler, bilmeyen varsa diye yazdım, eğer biri okuyupta yardımım dokunduysa ne mutlu bana...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı