Mavi ekran DMP uzantısı açma sorunu

jamenq42

Kilopat
Bizim için alternatif bir program DMP dosyalarını açmak için. Öncelikle mavi ekran aldığınızda yazılımsal mı donanımsal mı bunu bilmekte fayda var. Windbg.exe adlı Windows Tool'u kullanırsanız bu minidump klasörü içindeki dosyaları açabilirsiniz. Bazı programlar ve onarımlardan sonra bazen DMP dosyaları kayıp oluyor veya bozulabiliyor. Ama elinizde dosyanız varsa açıyoruz. Benim dosya açmada sorunum yok. Geçen gün bir mavi ekran aldım sorunu hemen anladım Intel Driver'inden olduğunu ama tam emin olamadım.

Sorunu çözdüm ama onarım ve sistem geri yükleme yaptım MSI'daki F3 menü sayesinde aslında başka türlü de olurdu. Uzatmayayım sonra açmaya çalışdığımda sorun çıkardı erişim izni yok diye ama baktığımda erişim iznim var herhalde(olasılık bildirdiği için birleşik yazılır,eğer yazımda hata varsa özür dilerim.) Ona rağmen açılmıyor. Başka DMP dosyalarını açabiliyorum paylaşılmış.

BlueScreenView kullanabilirsiniz. Minidump dosyalarınızı burada paylaşın. @Murat5038 @Recep Baltaş incelesin.
Ben size incelemeyle ilgili bir sorunum var demedim. Sorun paylaşımda yapılamıyor yoksa mavi ekranın neden geldiğini biliyorum. Zaten mavi ekran hatasını anlamak için üst düzey Windows bilgisi gerekmiyor zamanla... Sorun erişilmiyor, erişim izni olduğu halde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı