Mavi ekran hataları

İşletim sistemi
Windows 10

Buğra Akıllı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Nvidia RTX 3060
İ5 12100f
Asus H610-m
XPG VALOİR AİR
Minidump Rapor Linki
https://drive.google.com/file/d/11t1Qj9LTAuNth--o9jVq1hYGkM01e-7A/view?usp=drive_link
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Kingston SNV2S1000G 1TB
Ekran kartı
3060 oc 12gb
Anakart
h610m
İşlemci
i5-12400f
Merhaba bu başıma 3. kez geliyor olması lazım ara sıra mavi ekran yiyorum. Bu sefer oyundan çıktım titreşim sesi geldi mavi ekran geldi sonra. Dump linkini bırakıyorum dump

Ekran kartı sürücüsyle alakali gibi duruyor. Sürücüyü kaldırıp yeniden yükleyin. Ayrıca dikkatimi çekti 360AntiHacke diye çalışan bir şey var arkada. Ne olduğunu bilmiyorum ilk defa gördüm. Onu kapatıp denersiniz sürücüyü yeniden yükledikten sonra.

Ekran kartı sürücüsyle alakali gibi duruyor. Sürücüyü kaldırıp yeniden yükleyin. Ayrıca dikkatimi çekti 360AntiHacke diye çalışan bir şey var arkada. Ne olduğunu bilmiyorum ilk defa gördüm. Onu kapatıp denersiniz sürücüyü yeniden yükledikten sonra.
360 total security var. sürücü kaldırma yükleme işlemini yaparım teşekkürler

CMD'ye sağ tıklayın
Yönetici olarak çalıştır'a tıklayın
Tek tek şu komutları yazın:

DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

SFC /scannow

Bilgisayarı yeniden başlatın.

CMD'ye sağ tıklayın.
Yönetici olarak çalıştır'a tıklayın.
Tek tek şu komutları yazın:

DISM /online /cleanup-ımage /checkhealth

DISM /online /cleanup-ımage /scanhealth

DISM /online /cleanup-ımage /restorehealth

SFC /scannow

Bilgisayarı yeniden başlatın.

Tamamdır teşekkürler.

360AntiHacke,360elam64.sy360 antivirüs yazılımını kaldıralım.

mouhid.sys genellikle fare, touchpad driverı kaynaklı alırsın bu hatayı. Aygıt yöneticisinde ünlem işareti olan aygıt var mı yok mu kontrol et.

VALORANT-Win64 Valorant'ı, Vanguard'ı kaldıralım. Varsa onarma işlemi de yapabilirsin.

nvlddmkm.sysdüşük ihtimal lakin yine de yapmanda fayda var, DDU ile driverını kaldırıp WHQL sürümü yükle.

Geri
Yukarı