Çözüldü Mavi ekran hatası nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Ezheal

Picopat
Daha fazla  
Merhaba minidump dosyasını eklemeye çalışıyorum. Mavi ekran hatası son 3 saattir başladı. Neden ve nasıl oldu bilmiyorum yardımcı olabilirseniz beni çok mutlu edersiniz.
Minidump dosyasını hangi siteye yükleyeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Chipset ve ağ kartını güncelle.
BIOS güncelle. Ryzen master, stellserises, BIOS'ta AMD GPU'yu kapat. Zaten harici Nvidia GPU'ya sahipsin. Disk testleri yapıp sonuçları yolla.
Chipset ve ağ kartını güncelle.
BIOS güncelle. Ryzen Master, stellserises, BIOS'ta AMD GPU'yu kapat. Zaten harici NVIDIA GPU'ya sahipsin. Disk testleri yapıp sonuçları yolla.

Chipset ve Ağ kartını Aygıt Yöneticisi'nden mi güncellemem gerekiyor?

Bilgisayarımda Ryzen Master kurulu değil ya da ben Denetim Masası'ndan göremiyorum. BIOS'ta AMD GPU kapatmaya bakacağım. Yeni minidump dosyası ekledim yeniden mavi ekran yedim.

Chipset ve Ağ kartını Aygıt Yöneticisi'nden mi güncellemem gerekiyor?
Hayır donanım üreticisinden indirip yükleyeceksin.
Bilgisayarımda Ryzen Master kurulu değil ya da ben Denetim Masası'ndan göremiyorum. BIOS'ta AMD GPU kapatmaya bakacağım. Yeni minidump dosyası ekledim yeniden mavi ekran yedim.
Ryzen master var gönüyor. Yeni dosyalara bakmama gerek yok. Dediklerimi eksiksiz yap önce.

Ryzen master var gönüyor. Yeni dosyalara bakmama gerek yok. Dediklerimi eksiksiz yap önce.

Chipset ve ağ kartını güncellendi.
BIOS'ta AMD GPU'yu kapatıldı.
Disk testi sonuçları:

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    79,6 KB · Görüntüleme: 8
  • 2.png
    2.png
    32 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı