Mavi ekran hatası (vıdeo TDR faılure atikmpag.sys)

Mucuk

Hectopat
Daha fazla  
Hocam herkese merhabalar. Yeni topladığım PC'de mavi ekran hatası alıyorum. Genelde video izlerken oyun oynarken çok oluyor ama PC boştayken de oluyor. Çözüm bulursanız çok sevinirim. Teşekkürlerimi sunarım. @Recep Baltaş ustam dediklerini yapıp linki aşağıya bırakıyorum.
Minidump dosyası linki: MİNİDUMP DOSYASI

Son düzenleyen: Moderatör:
2666 mhz kullansam da ramleri tekrar yükseltip 3000 mhz oynasam da yine hata alıyorum.
Çekmeyin o değere dememe rağmen çekiyorsun. Bu şekilde kendi başına işlerde yardım edemeyiz.
İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşıp Aida64'ü kaldır.
USB klavye veya fare ne kullanıyorsan sürüleri varsa kurun. Farklı bir girişlere takıp da kullanın.
sfc /scannow da uygulayın. Tekrar alırsan Win 8.1 veya Win 10 1809 ile formatlayın kontrol edin bu şekilde aynı hata tekrar alırsan gönderirsin garantiye.

Çekmeyin o değere dememe rağmen çekiyorsun. Bu şekilde kendi başına işlerde yardım edemeyiz.
İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşıp Aida64'ü kaldır.
USB klavye veya fare ne kullanıyorsan sürüleri varsa kurun. Farklı bir girişlere takıp da kullanın.
sfc /scannow da uygulayın. Tekrar alırsan Win 8.1 veya Win 10 1809 ile formatlayın kontrol edin bu şekilde aynı hata tekrar alırsan gönderirsin garantiye.
Demek istediğim Bios default olarak hiç birşey oynanmamış haldeyken de alıyorum yani. Şuan 2666 mhz de kullanıyorum yine aynı hatayı alıyorum.Dediklerinizi harfiyen yapıyorum yapacağım :) Teşekkürler ilgilendiğiniz için. Atıyorum buraya aida 64 u @Murat5038

aida64rapor

Yeni konular

Geri
Yukarı