Çözüldü Mavi ekran hatası

• Konuyu başlatan Until
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 779
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
1) Farenizi çıkartın ve başka bir USB portuna takın. Ayrıca driver gerektiren bir Gaming ürünü ise driverını da yükleyin.

2) Wi-Fi sürücünüzü kaldırıp tekrar yükleyin.

3) HD Tune yazılımını bilgisayarınıza kurup sağlık sekmesinin ve error scan sekmesinin ekran fotoğraflarını paylaşın.

4) Bir hata oluşmuş ve bilgisayarının teknik özellikleriyle BIOS sürümüne ulaşamıyorum. Bir de Aida64 raporu paylaşır mısınız? Rehber aşağıda.
1) Farenizi çıkartın ve başka bir USB portuna takın. Ayrıca driver gerektiren bir Gaming ürünü ise driverını da yükleyin.

2) Wi-Fi sürücünüzü kaldırıp tekrar yükleyin.

3) HD Tune yazılımını bilgisayarınıza kurup sağlık sekmesinin ve error scan sekmesinin ekran fotoğraflarını paylaşın.

4) Bir hata oluşmuş ve bilgisayarının teknik özellikleriyle BIOS sürümüne ulaşamıyorum. Bir de Aida64 raporu paylaşır mısınız? Rehber aşağıda.

Çözüm
MiniDump dosyasına bakabildiyseniz neyden oluyormuş. Ne hata eriyormuş.

Minidump dosyasına bakabildiyseniz neden oluyormuş. Ne hata veriyormuş?

Ben yukarıda belirttim. Tüm dediklerimi yapmanız yeterli olur. İlk önce 4 numaralı rehberi okuyup o raporu da paylaşın.

Health bölümünü seçtim çektim diğer yerin testini ve AIDA64'ün de testi devam ediyor birazdan atacağım.
Screenshot_109.png
Screenshot_110.png
AIDA64 ile ilgili rapor tıklayın.
Eğer görebiliyorsanız bakar mısınız notebook benim bilgisayar. RAM'ler kaç Volt ile çalışıyor bakar mısınız?

Ben yukarıda belirttim. Tüm dediklerimi yapmanız yeterli olur. İlk önce 4 numaralı rehberi okuyup o raporu da paylaşın.

Yardım eder misin bir de HDD Sentinel programından baktım HDD sağlık %4 ondan olabilir mi?

Arkadaşı bu konuya bakarken görünce bende bakayım dedim. Cevapsız kaldığını görünce üzgün attım.

O halde mavi ekran sorunu çözüldü değil mi? Yani sorunun kaynağı da belli. Yani çözüldü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı