DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (d1) mavi ekran hatası

Mavi ekran hatası alıyorum bana önceden Riot Vanguard'ı silin dediler yaptım Easy Anti-Cheat'ı silin dediler yaptım ekran kartın driverinde sorun var dediler yaptım 20.4.2 WHQL'li driver yükledim fakat yine mavi ekran yiyorum DMP dosyası bu 112220-5984-01

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerli moderatörüm gerekeni söylemiş, yeni konu açıp durmayın. Benim baktığım konunuz bile ilki değilmiş.

Memtest denmiş, yapmamışsınız. DDU dedim, yaptınız mı? Dediklerimize cevap verin.

PC'yi aldığımdan beri mavi ekran alıyorum. Ben bunu inventus'a geri göndermiştim, onlar işlemciyi değişti fakat tekrar geldi, yine vermeye basladı. Bu genelde internette dolaşırken veriyor, oyun oynarken vermiyor.

DMP dosyası bu: 112420-6656-01.

1) Bu rehberi uygulayınız:
2) TeamViewer ile alakalı her şeyi kaldırınız.
Denetim masasından bir de dosyalarını C diskinden silsem tamamen düzelir değil mi?

1) Aşağıdaki sürücüyü indirip kurun. (Chipset)

2) Norton/Symantec kaldırın.

3) Aşağıdaki sürücüyü indirin. Daha sonra DDU ile ses sürücüsünü kaldırıp PC yeniden başlayınca bunu kurun. (Ses)

4) Ekran kartı sürücünüzü DDU ile silip WHQL sürücü kurun.

5) Windows Update ile daha güncel bir sürüme geçiş yapın.

6) TeamViewer kaldırın.

3) Aşağıdaki sürücüyü indirin. Daha sonra DDU ile ses sürücüsünü kaldırıp PC yeniden başlayınca bunu kurun. (Ses)

6) TeamViewer kaldırın.

Teamwiever'i şimdi kaldırdım ekran kartı sürücüsünü daha 2 gün önce yaptım 20.4.2'ye geçtim, WHQL'li. Windows güncel ses sürücüsünü daha yeni güncelledim.

6) TeamViewer kaldırın.

Chipset nedir bilmiyorum?

Geri
Yukarı