Mavi ekran hatası

okancftci

Femtopat
Daha fazla  
Format attım, driverleri sıfırdan elle kurdum, otomatik kurdurdum, bad sector var mı diye SSD'yi tarattım. Bildiğim kadarıyla SSD'lerde olmuyor zaten ama yine tarattım. Bayağı bir şey denedim, olmuyor. Minidumpı bırakıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Wi-Fi sürücülerinde bir problem gözüküyor sürücüyü kaldırın veya başka bir versiyonunu tekrar yükleyin.

1) Aşağıdaki sürücüyü indirip kurun. (Wi-Fi)

2) Aşağıdaki sürücüyü indirip kurun. (Onboard VGA)

3) Windows Update ile daha güncel bir Windows sürümüne geçin.

4) Aşağıdaki rehberi uygulayıp sonucun ekran alıntısını paylaşmayı unutmayın.

NOT: Kurulamayan sürücüleri kaldırıp kurmayı deneyin.

Son düzenleme:
Dediklerinizi yaptım, maalesef sorun hala düzelmedi. Sadece süresi uzadı, buna istinaden web sayfası açtığımda arada STATUS ACCESS VIOLATION vermeye başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
sorun şu şekilde meydana geldi açıklamamda fayda olacağını düşünerek; youtubede standart video izliyordum mavi ekran verdi bilgisayarı açtım açılmadı çok fazla kez deneme yapıldı 2 saat bekleyip öyle deneyin şeklinde birşey yazdı pin ekranında bekledim düzelmedi sonra format attım w10x64 format attıktan sonra mavi ekranların ardı arkası kesilmedi her açtığımda mavi ekran verdi.
şuanda lenovo diagnostics windows ile sistem taraması yapıyorum eğer bluescreen almadan bitirebilirsem sonuçlarını paylaşırım yardımlarınız için teşekkür ediyor iyi günler diliyorum :) (taradım temiz çıktı donanımsal bir problem görünmüyor)

Yükledim.
İlginiz için teşekkürler.
Birde şöyle bir şey farkettim şuan oyun açtığım zaman mavi ekran vermiyor yani yaklaşık 1 saattir cs go açık mavi ekran vermedi. tarayıcı olarak chrome kullanıyordum problemlerden dolayı sildim şuan microsoft edge mevcut.

Son düzenleme:
1) Aşağıdaki sürücüyü indirip kurun. (Bluetooth)

2) Memtest86 testi uygulayıp işlem bitince fotoğrafı bizimle paylaşın. Bu arada işlemi yarıda kesmeyin. Rehber aşağıda mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3) HD Tune ile sistemdeki depolama birimlerinize Bad Sector taraması yapın ve sonucu paylaşın. Ayrıca Health sekmesini paylaşın.

4) Aşağıdaki sürücüyü kurun. (LAN)

Yeni konular

Geri
Yukarı