Mavi ekran hatası

liguashe

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, hemen konuya geçiyorum. Memtest ile 12 saat test yaptım, hiçbir sorun çıkmadı. Ekran kartına FurMark ile test yaptım yine bir sıkıntı görmedim. İşlemci tam yük altında saatlerce render aldı, yine problem çıkmadı. Haftada 1 ya da 3 bazen iki haftada bir, genellikle internette gezinirken ya da video izlerken çeşitli isimlerde mavi ekran hatası alıyorum. Son formattan bugüne.

minidump dosyalarını ekledim.

Galiba öyle yapacağız. "Criticial Process Died" hataları genel olarak donanımsal olur bildiğim kadarı ile. Diskler sağlam gözüküyor. Memtest86 testi hata bulmadı. Furmark ile ekran kartını test etmişsin dedin.

Hatırladığım kadarı ile galiba BIOS sürümün de güncel.

Galiba öyle yapacağız. "Criticial Process Died" hataları genel olarak donanımsal olur bildiğim kadarı ile. Diskler sağlam gözüküyor. Memtest86 testi hata bulmadı. Furmark ile ekran kartını test etmişsin dedin.

Hatırladığım kadarı ile galiba BIOS sürümün de güncel.
şuan farklı bir ekran kartı var. ekran kartı ile de alakalı degil. anakart asrock x99 taichi bios 1,80 son sürüm. bir garip muallak. sorunun kaynağını gerçekten merak ediyorum inşallah bulabiliriz.

Geri
Yukarı