Mavi ekran hatası

Wİ-Fİ ile ilgili hatalar var. Bunu gördüm. Sürücüyü güncelleyin. Broadcom'a ait bir sürücü.

Driver Booster kullandıysan kesinlikle temiz bir format atmanızı öneririm. Bu kesin. Format attıktan sonra ekran kartı sürücünü güncelle. Tekrar mavi ekran alırsanız dump dosyasına göre hangi sürücüyü güncellemen gerekeceğini söyleriz elbet.

Ek olarak diske HD Tune yazılımı ile "error scan" testi yapın. HDD Sentinel yazılımı ile sağlık derecelerini paylaş ve S.M.A.R.T verilerini paylaşın.

"sfc /scannow" rehberini uygula.
SFC /scannow komutu nedir? Ne işe yarar?

Ekran kartı sürücünü her zaman güncel tut.

Wi-Fi ile ilgili hatalar var. Bunu gördüm. Sürücüyü güncelleyin. Broadcom'a ait bir sürücü.

Driver Booster kullandıysan kesinlikle temiz bir format atmanızı öneririm. Bu kesin. Format attıktan sonra ekran kartı sürücünü güncelle. Tekrar mavi ekran alırsanız dump dosyasına göre hangi sürücüyü güncellemen gerekeceğini söyleriz elbet.

Ek olarak diske HD Tune yazılımı ile "error scan" testi yapın. HDD Sentinel yazılımı ile sağlık derecelerini paylaş ve S. M. A. R. T verilerini paylaşın.

"Sfc /scannow" rehberini uygula.
SFC /scannow komutu nedir? Ne işe yarar?

Ekran kartı sürücünü her zaman güncel tut.

Ekran kartı sürücüm güncel Wi-Fi'yi de güncelledim her şey daha hızlı açılıyor güncelleyince zamanın Driver Booster kullandım ama sildim sildiğim zaman yaptığımız değişiklikler kalsınmı dedi bende hayıra bastım
Bu arada HD tun ve HD sentinelin linki atar mısın sitelere güvenemedimde 😅

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    25,3 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı