Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

katliamking

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium III 1.00 GHz, GIGABYTE GA-6VTXD, Voodoo 4 4500, 133Mhz 512MB RAM
Geçenlerde mavi ekran hatası alıyorum diyerek bir konu daha açmıştım RAM'lerde sıkıntı çıktı ve değiştirdim. Ama gene mavi ekran hatası çıkıyor maalesef. Minidump dosyaları aşağıda. Teşekkürler.

Murat Bey internette h647906.sys adlı dosyanın virüs olduğu söyleniyor. Tam olarak neye ait, bilginiz var mıdır?
Konu sahibinde mi gözüküyor bende öyle bir şey yok gözüküyor. Sadece dosya hakkında bilgi istiyorsanız virüs veya zararlı olarak bir veri yok. Sadece Çin menşei bir oyun kolunun sürücüsü olarak gözüküyor. Sanal gamepad yazılımı filan yüklendiyse veya adı bilinmeyen bir gamepad varsa ona ait olabilir.

Konu sahibinde mi gözüküyor bende öyle bir şey yok gözüküyor. Sadece dosya hakkında bilgi istiyorsanız virüs veya zararlı olarak bir veri yok. Sadece Çin menşei bir oyun kolunun sürücüsü olarak gözüküyor. Sanal gamepad yazılımı filan yüklendiyse veya adı bilinmeyen bir gamepad varsa ona ait olabilir.
WinDBG ile bakmıyor musunuz? MotionJoy'a ait olabilir belki. Dediğiniz gibi bir program varsa silsin. :D

1611481174882.png

WinDBG ile bakmıyor musunuz? MotionJoy'a ait olabilir belki. Dediğiniz gibi bir program varsa silsin. :D
Sadece onla değil farklı da bakıyorum da bu baktığınız ilk paylaştığı dosyadan ise ona bakmadım diğerine baktım daha güncel diye.

Dediklerinizi ve zararlı olanları silemedim fakat onun yerine format attım. Mavi ekran vermiyor şuanlık. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı