Mavi ekran hatası

Metin can

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda Google Spotify Discord vs. gibi uygulamaları kullanırken bir anda mavi ekran yiyorum minidump minidump doyalarım. Sizce hangi donanımımda sorun vardır veya yazılımsal bir sorun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster kullanmışsın yerinde olsam ne güncellemiş ise kaldırır kendim kurarım(aslında temiz kurulum yaparım). ASC yazılımını kaldır. Donanımsal bir sorun gözükmüyor. DDU ile Ekran kartı Sürücüsünü kaldır ve Elle siteden güncel WHQL sürümünü kur.

Driver Booster kullanmışsın yerinde olsam ne güncellemiş ise kaldırır kendim kurarım(aslında temiz kurulum yaparım). Asc yazılımını kaldır. Donanımsal bir sorun gözükmüyor. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır ve elle siteden güncel WHQL sürümünü kur.

DDU ile temizleyip WHQL sürümünü indirdim fakat gene aynı sorun var minidump tekrar bakabilir misiniz?
Driver Booster kullanmışsın yerinde olsam ne güncellemiş ise kaldırır kendim kurarım(aslında temiz kurulum yaparım). Asc yazılımını kaldır. Donanımsal bir sorun gözükmüyor. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır ve elle siteden güncel WHQL sürümünü kur.

Evet size cevap verdikten 10 saniye sonra bir daha yedim minidump1 artık gerilmeye başladım.

Son düzenleme:
Bluestack, HD audio yazılımlarını kaldırın. Klavye mause dışı usb aygıtı kullanmayın. Ekran kartı sürücüsünü nereden indirdin? Bu sorunlar bence sürecektir driver booster kullandığın için tekrardan temiz kurulum yapmanı öneriyorum.

Bluestack, HD Audio yazılımlarını kaldırın. Klavye mouse dışı USB aygıtı kullanmayın. Ekran kartı sürücüsünü nereden indirdin? Bu sorunlar bence sürecektir Driver Booster kullandığın için tekrardan temiz kurulum yapmanı öneriyorum.

Ekran kartı sürücümü NVIDIA'nın kendı sitesinden WHQL sürümünmü indirdim az once Memtest yaptım RAM'lerımde de sorun yok bluestack kaldırdım klavye mouse dışı iPhone kulaklığı kullanıyorum kasanın arkasındaki girişe takıyorum temiz kurulum derken format mı diyorsunuz yani.

Driver booster ve Advanced SystemCare sistemdeki çoğu sürüsücüyü yanlış ve ya eksik kurduğu kanısındayım. Donanımsal bir hata göremedim. Akla sadece temiz kurulum geliyor.

Önceki 2 formatta da aynı şekil sürücüleri yüklemişsen ve crackli Windows kullanıyorsan olması muhtemel ve formatlar iken diskin direk üstüne değil diski biçimlendirdikten sonra at o zamanda verirse daha net sonuç elde ederiz.

Önceki 2 formatta da aynı şekil sürücüleri yüklemişsen ve crackli Windows kullanıyorsan olması muhtemel ve formatlar iken diskin direk üstüne değil diski biçimlendirdikten sonra at o zamanda verirse daha net sonuç elde ederiz.

Evet Windows'um crackli format yerine Vatan Bilgisayar'dan almıştım oraya götürsem acaba halledebilirler mi bu konulardan fazla anlamıyorum çünkü.

Forumda birkaç yerde okudum pek memnun edici cevaplar yok ilgi ve bilgilerinin az olduğunu yönünde idi. Crackli kullanmayın OEM Key alabilirsiniz satan birçok var eğer format atmayı bilmiyorsanız gerekli videolar ile yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı