Çözüldü Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ErenEkim

Decapat
Daha 1 yıllık laptopumda "Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor" hatası alıyorum. Dün 1, bugün 2 oldu. Bunun nedeni ve çözümü nedir? Minidump dosyalarından anlayan, bilgisi olan yardım edebilir mi?

Çözüm
Ekran kartı sürücünü güncellemen lazım, hataların sebebi bu.
DDU ile sürücüyü kökten kalıntısız şekilde kaldır yeni sürücüyü kur.
Ekran kartın sanırım NVIDIA, resmi sitesinin linkini vereyim kartına uygun sürücüyü indir.
Dosyalardan anlarım ama dosyaları göndermen gerek dostum.

Dosyalardan anlarım ama dosyaları göndermen gerek dostum.

buyur dostum çok sağ ol şimdiden

Ekran kartın sanırım NVIDIA, resmi sitesinin linkini vereyim kartına uygun sürücüyü indir.

Çözüm
1050 ti ve intel graphic var hangisini güncelleyeyim
Ekran kartları sürücüleri güncel gözüküyor.
DDU nedir dostum bilmiyorum.

Windows'un kendisi güncel göstermeyebiliyor. Bir daha kontrol et. Şu an en güncel sürücü 466.27 sürümü.

DDU ekran kartı sürücüsü gibi sürücüelri kalıntı bırakmadan silen bir programdır.
NVIDIA GTX 1050Ti sürücüsü hataya sebep oluyor onu güncellemen gerek.

Windows'un kendisi güncel göstermeyebiliyor. Bir daha kontrol et. Şu an en güncel sürücü 466.27 sürümü.

DDU ekran kartı sürücüsü gibi sürücüelri kalıntı bırakmadan silen bir programdır.
dediğin sürüm yazıyor bir sonraki güncellemeyi bekleyip de o zaman çözülür mü yoksa yine de kaldırıp yenisini kurayım mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (136).png
    Ekran Görüntüsü (136).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı