Mavi ekran hatası

Alier

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sürekli mavi ekran hatası alıyorum. Bakabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, sürekli mavi ekran hatası alıyorum. Bakabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Rehberi uygulayın.

Memtest86 ile RAM testi yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp WHQL sürücüyü kurun.

Appex marka kulaklık gibi bir şey var ise çıkartın.

Dediklerimi yaptıktan sonra sonuçları atmayı unutmayın.

Rehberi uygulayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

DDU'yu güvenli modda yapmam gerekir mi? Normalde yapsam yeterli midir?
Rehberi uygulayın.

Yazdıklarınızın hepsini yaptım. Ne SFC'de ne de Memtest86'da bir şey çıkmadı. Ekran kartını da kaldırıp WHQL kurdum. Appex marka bir şey kullandığımı hatırlamıyorum ama dikkat ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (94).png
    Ekran Görüntüsü (94).png
    13,7 KB · Görüntüleme: 42
  • WhatsApp Image 2021-07-15 at 20.07.09.jpeg
    WhatsApp Image 2021-07-15 at 20.07.09.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
DDU'yu güvenli modda yapmam gerekir mi? Normalde yapsam yeterli midir?

Yazdıklarınızın hepsini yaptım. Ne SFC'de ne de Memtest86'da bir şey çıkmadı. Ekran kartını da kaldırıp WHQL kurdum. Appex marka bir şey kullandığımı hatırlamıyorum ama dikkat ederim.

Gözlem yapın yine olursa minidump paylaşın.

@KojiroHyuga04 hocam pool corruption hatasını belleklere bağlamıştım ama değilmiş. Sanal bellek olabilir mi? Ayrıca appexdrv.sys ne oluyor kulaklık sürücüsü diye düşündüm ama o marka bir kulaklık kullanmamış.

@KojiroHyuga04 hocam pool corruption hatasını belleklere bağlamıştım ama değilmiş. Sanal bellek olabilir mi? Ayrıca appexdrv.sys ne oluyor kulaklık sürücüsü diye düşündüm ama o marka bir kulaklık kullanmamış.
C:\windows\system32\drivers\appexDrv.sys dosyası var. Kulaklık kullanmadığıma göre ve anladığım kadarıyla appex hatası onunla ilgilidir diye düşüyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-19_130124.png
    resim_2021-07-19_130124.png
    20,2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
C:\windows\system32\drivers\appexDrv.sys dosyası var. Kulaklık kullanmadığıma göre ve anladığım kadarıyla appex hatası onunla ilgilidir diye düşüyorum.

Evet hocam dosya bu programı da galiba buldum. Hamachi kullanıyorsanız kaldırmayı deneyin.

Geri
Yukarı