Mavi ekran hatası

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Birkaç gün önce "birdenbire sürekli olmaya başlayan mavi ekran hataları" diye konu açmıştım ve orada sorunum çözülmüştü ancak şu an yine 2 defa mavi ekran hatası almaya başladım. Minidump ile dosyayı paylaşmak istediğim zaman da "erişim engellendi" hatası alıyorum. Nasıl çözeceğim?

@KojiroHyuga04

Birkaç gün önce "birdenbire sürekli olmaya başlayan mavi ekran hataları" diye konu açmıştım ve orada sorunum çözülmüştü ancak şu an yine 2 defa mavi ekran hatası almaya başladım. Minidump ile dosyayı paylaşmak istediğim zaman da "erişim engellendi" hatası alıyorum. Nasıl çözeceğim?

@KojiroHyuga04
Overclock yapmaya çalıştınız mı yakın bir zaman içinde ?

Hayır, yaptım ancak baya oluyor ve ondan dolayı mavi ekran yemedim hiç. Kendim için en iyi ayarı yapmıştım.
Tam emin değilim ama ben overclock yaptığım zamanlarda sürekli mavi ekran alıyordum.
Eski ayarlara döndürdüğümde ise mavi ekran hatası görmedim. Ne kadar bir süre önce yapmıştınız ?

Tam emin değilim ama ben overclock yaptığım zamanlarda sürekli mavi ekran alıyordum.
Eski ayarlara döndürdüğümde ise mavi ekran hatası görmedim. Ne kadar bir süre önce yapmıştınız ?
1 yıl olacak, yaklaşık 10-11 ay oldu. Sanmıyorum overclocktan olduğunu çünkü ayar yaptığım zaman mavi ekran yersem bir aşağıya çekiyordum tekrar yersem bir daha aşağıya çekiyordum. Denedim baya mavi ekran yemediğim ayarı yakaladım testlerde de en iyisinin bu olduğunu gördüm ve o ayarı kullandım ve 10-11 aydır sıkıntı yaşamadım.

Ya bilip bilmeden yazmayın, yetti artık canıma.

Bak arkadaşım, emin değilsen buraya yazma. Yazma bu kadar basit.

Burada dosya inceleriz, ona göre konuşuruz. @Kaef

Her neyse, konu sahibine cevabıma döneyim.

Hocam Minidump klasöründeki dosyaları direkt taşıma yaparsan engelleyecektir.

Bu yüzden klasördeki dosyaları masaüstündeki başka bir klasöre kopyala.
Ondan sonra buraya yükleyebilirsin.

bddci.sys çökertmiş sistemi.

Bu da BitDefender'a ait bir dosya.

BitDefender yüklüyse kaldır.
Eğer yüklü değilse BitDefender'ı yükleyip tekrar kaldır.

Yine olmazsa ben Teamviewer ile bağlanır yaparım.
Yüklü değil. Yükleyip sileceğim ancak mavi ekran hatasını yaklaşık 1,5 saattir almadım. Yine de yükleyip kaldıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı