Mavi ekran hatası

2024.0.8.133 sürümünü indir.
7-Zip ile ayıklama yaptıktan sonra .inf uzantılı Kur Bilgileri olarak tanımlanmış dosyalara sağ tık yapıp Yükle de, bu kadar.
Dediğinizi yapacağım şimdi. Windows update bunu neden kendisi yüklemiyor? Asus ve Microsoft onaylı ise kendisi yüklenmesi gerekmez mi? Bu tip sürücüleri kendim nasıl bulacağım anlatabilir misiniz?
2024.0.10.121 Cihazımda yüklü olan sürücünün sürüm numarası bu. Sizin söylediğiniz eski değil mi?
Ayrıca bahsettiğiniz sürücüden 5 tane var. Hangisi olacak?

1637785156414.png

Böyle sürekli etiketlemeniz insanları sizden uzaklaştırıyor, bilmem farkında mısınız?
Beni de böyle konularına bakmayınca sapık gibi etiketliyorlar, en gıcık olduğum şey. Hiç hoş değil. Eminim ki hocalarım da benimle aynı düşüncedelerdir.
Bir daha böyle sürekli etiketlerseniz, beni unutun.

Her neyse, konuya dönelim.

Wi-Fi sürücülerini güncelleyin.
Diskte sorun var gibi.
RAMlerde sorun var gibi.

Hepsine test istiyorum.
HD Tune Pro ile "Quick Scan" kapalı şekilde "Error Scan" yapın.
MemTest rehberini veriyorum.
1637785325427.png

Bu arada istediğiniz test sonucu.

7-Zip ile ayıklama yaptıktan sonra .inf uzantılı Kur Bilgileri olarak tanımlanmış dosyalara sağ tık yapıp Yükle de, bu kadar.
Hocam bunu dediğiniz zaman yapmıştım. Az önce tekrar mavi ekran hatası aldım minidump paylaşıyorum yardımcı olabilir misiniz?

mavi ekran minidump.rar Hocam bakma şansınız var mı?
@Yener K. Hocam siz de bakabilir misiniz? @KojiroHyuga04 hocamın söylediği sürücü yükledim ama sanırım yine kablosuz ağ sürücüsü hatası bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam. Kablosuz ağ adaptörü kaynaklı duruyor. Sürücü ile düzelmiyorsa donanımsal da olabilir. Cihazın sitesinde Realtek için kablosuz adaptör sürücüsü varsa yükleyip deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı