Mavi ekran hatası

VivaLaVida

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Mavi ekran hatası alıyorum uzun zamandır. Yaklaşık bir 2-3 ay belki daha fazla. PC'yi her açmada bir 5dk olmadan mavi ekran hatası alıyorum yeniden başlıyor ve bir daha mavi ekran hatası vermiyor. Bir yardımcı olursanız sevinirim.

Selamlar. Mavi ekran hatası alıyorum uzun zamandır. Yaklaşık bir 2-3 ay belki daha fazla. PC'yi her açmada bir 5dk olmadan mavi ekran hatası alıyorum yeniden başlıyor ve bir daha mavi ekran hatası vermiyor. Bir yardımcı olursanız sevinirim.

Wi-Fi sürücüsünden kaynaklanıyor gibi duruyor.
Wi-Fi sürücüsünün donanım ID'sini verin size sürücü linkini atayım.

Wi-Fi sürücüsünden kaynaklanıyor gibi duruyor.
Wi-Fi sürücüsünün donanım ID'sini verin size sürücü linkini atayım.
wifi adaptörü yokki. Masaüstü pc lan kablosu takılı.

3 adet farklı hatalar almışınız iki dump dosyası RAM'da sorun var gibi gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu uygulayın sonucu paylaşın. Diğer minidumplarada bakıyorum.

Son düzenleme:
3 adet farklı hatalar almışınız iki dump dosyası RAM'da sorun var gibi gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu uygulayın sonucu paylaşın. Diğer minidumplarada bakıyorum.
bi sorun gözükmüyor.

Ben yardımcı olayım isterseniz. Uzun zaman sonra geri döndüm mekanıma :)

5 dosyanız var ama sizin mi emin olmak adına mesajımın en sonunda bir iki şey soracağım.

Klavye kontrolcüsü çökmüş. Ya bir arıza var, ya bir temassızlık. Ya da RGB için kullanılan bir yazılım varsa onun ayarları çökertiyor. Bu dosya (i8042prt.sys) kolay çöken bir şey olmadığı için bunları söylüyorum.

Intel SATA AHCI sürücüsünü güncelleyin.
Realtek Ethernet sürücünüzü güncelleyin.

İşlemciniz i5-9400F değil mi?

Ben yardımcı olayım isterseniz. Uzun zaman sonra geri döndüm mekanıma :)

5 dosyanız var ama sizin mi emin olmak adına mesajımın en sonunda bir iki şey soracağım.

Klavye kontrolcüsü çökmüş. Ya bir arıza var, ya bir temassızlık. Ya da RGB için kullanılan bir yazılım varsa onun ayarları çökertiyor. Bu dosya (i8042prt.sys) kolay çöken bir şey olmadığı için bunları söylüyorum.

Intel SATA AHCI sürücüsünü güncelleyin.
Realtek Ethernet sürücünüzü güncelleyin.

İşlemciniz i5-9400F değil mi?

Hocam siz 3 yıl sonra döneceğim yazmışsınız profilinize iyikide geldiniz hoş geldiniz. :D

Geri
Yukarı