Mavi ekran hatası

Öncelikle iyi bayramlar.

Diskinizden şüpheleniyorum. Uyarılar bu yönde görünüyor.

3: kd> !blackboxpnp PnpActivityId : {00000000-0000-0000-0000-000000000000} PnpActivityTime : 132960514315950301 PnpEventInformation: 3 PnpEventInProgress : 0 PnpProblemCode : 24 PnpVetoType : 0 DeviceId : STORAGE\Volume\{b3ac266d-2f49-11ec-b0db-806e6f6e6963}#000000677BE00000 VetoString :

HD Tune Pro ile "Quick Scan" kapalı tüm disklere "Error Scan" yapın ve sonuçlara ek olarak Health ve SMART verilerinin de ekran görüntülerini atın.

İşlemciniz AMD A8-7600, ana kartınız A68HM-K mı? Teyit için soruyorum.

1651592006055.png1651592046113.png

Sonuçlar böyle bir sorun yok gibi duruyor sistem 3 saattir açık mavi ekran da vermedi henüz ne yapmalıyım.
Evet işlemci AMD A8-7600, anakart A68HM-K

İşe yarar mı sanmıyorum ama, Vanguard yazılımını kaldırıp dener misiniz?

Maalesef işe yaramadı.
Disk sağlam, bu iyi bir şey.

Ben sizin dosyanızdan yine bir şeyler kurcalamaya çalışacağım.
Aldığınız hata da nedense hiç doğru düzgün çözemediğim bir hata.

Komutları öğrenip ayrıntılı bakayım.
Geri dönerim.

Mavi ekran hatasını yine alırsanız buradayım.

Minidumpv2 yeniden mavi ekran aldım dosyayı güncelledim.

Sisteme USB aracılığıyla bir depolama cihazı bağlıyor musunuz?
Hayır bağlamıyorum.
Dostum, senden ufak bir ricam olacak.

Birimiz bir konuyu aldığında o kişi konuya baksın. Başka biri bakarsa konu sahibinin kafası karışabilir. Uyarı yapma amacım bu.

Kolay gelsin.

Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nedir mavi ekran almadan önce PC çok yavaşlıyor aşırı görev çubuğunda ki uygulamalar simgeleri gidip aradan bir 20 30 saniye sonra geliyor ama dediğim gibi PC aşırı yavaş işlem yapılmayacak seviyeye geliyor. Ara da böyle oluyor anlamadım şu an sistem 1 saattir açık sorun yok.

Dostum, senden ufak bir ricam olacak.

Birimiz bir konuyu aldığında o kişi konuya baksın. Başka biri bakarsa konu sahibinin kafası karışabilir. Uyarı yapma amacım bu.

Kolay gelsin.
Haklısınız hocam kusura bakmayın. Bu yaptığınız inceliğin farkındaydım aslında ama belki hatayı çözmek konusunda yardımcı olabilir diye konu sahibine sorma gereksinimi duydum. Yoksa sizin konunuza el uzatacak yetkinliğe henüz sahip değilim 🙃. Nahif uyarınız için teşekkür ederim, size de kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı