Mavi ekran hatası

adem.kirim

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB
Ekran kartı
Geforce 3050 Ti
İşlemci
intel i7 2.3 Ghz
Dün akşam PC kapatırken aniden mavi ekran aldım ve kapanmadı sonra kapattım şu an sorun yok.
Minidump analizi şöyle bir bakar mısınız?

olay.png

olay.png

CMD SORUNUNU HALLETTİM

MAVİ EKRANLA İLGİLİ BİR BİLGİDE BÖYLE

Dosya Ekleri

• 1 - Kopya.png
    1 - Kopya.png
    35,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 2 - Kopya.png
    2 - Kopya.png
    28,6 KB · Görüntüleme: 18
  • 3 - Kopya.png
    3 - Kopya.png
    41,8 KB · Görüntüleme: 19
  • 4 - Kopya.png
    4 - Kopya.png
    80,4 KB · Görüntüleme: 9
  • 5 - Kopya.png
    5 - Kopya.png
    16 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Rica ederim. İyi akşamlar dilerim :)
Hocam kafanı şişirdim kusura bakma.. Bİ Güncelleme kaldı son sorum şu driverde bu uyarı geldi ;

Intel® Arc™ ve Iris® Xe Grafikleri - WHQL - Windows*
Bu grafik sürücüsünü Intel'den yüklemek, bilgisayar üreticinizden (OEM) özelleştirmeleri kaldırabilir.

Bilgisayar üreticinizden daha yeni bir grafik sürücüsü varsa, bunun yerine o sürücüyü yüklemenizi öneririz. OEM sisteminize bir Intel sürücüsü yükleme hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu makaleye bakın. Intel sürücüsüyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bize bildirin.

6. Nesil Intel® işlemciniz veya üzeri varsa, bilgisayar üreticinizin özelleştirmeleri bu grafik sürücüsüne yükselttikten sonra bozulmadan kalacaktır. Intel® İşlemci neslinizi belirlemek için bkz. Intel® Core™ İşlemci Nesli Nasıl Bulunur.

Intel® Arc™ & Iris® Xe Graphics - WHQL - Windows*
Installing this graphics driver from Intel may remove customizations from your computer manufacturer (OEM).

If a newer graphics driver is available from your computer manufacturer, we recommend you install that driver instead. To learn more about installing an Intel driver on your OEM system, refer to this article. If you encounter any issues with the Intel driver, please report them to us.

If you have a 6th Generation Intel® processor or higher, your computer manufacturer’s customizations will remain intact after upgrading to this graphics driver. To identify your Intel® Processor generation, see How to Find the Generation of Intel® Core™ Processors.

Güncellemeyi yaparsam başım ağrıyacak gibi hissettim doğru mu ? nedir bu ?

....

Güncellemeyi yaparsam başım ağrıyacak gibi hissettim doğru mu ? nedir bu ?
Yükleyebilirsiniz aldırış etmeyin.
11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11800H
İşlemciniz uyumlu endişeliyim dersenizde sizin işlemcinizin driver sayfasını atayım. Görürsünüz içiniz rahat eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı