Mavi ekran hatasının sebebi nedir?

Çözüm
Bomboş bir video. Yüksek performans ayarı normal değil de adı üstünde yüksek performans. O ayarda çok takılıyor musun? Dengeli ayarı da normal. Dengeli ayarında kısa bir oynama yapacağız ama bunu sistem üzerinden değil BIOS üzerinden yapacağız. CBS ayarını kapat BIOS üzerinden.
Dün ekran kartı bugün işlemci. 2 gündür mü yaşıyorsun sadece? Durduk yere işlemci hata vermişse bir sebebi olmalı. Daha doğrusu direkt işlemci değil de güç planı diyelim.
Evet sadece 2 gündür oluyor. Yeni ekran kartı aldım. Dün sadece hdd söküp taktım. Ondan sonra olmaya başladı. Güç yönetiminden dengeli ve yüksek performans arası gidip geliyorum. Nasıl çözebilirim?

Ekran Görüntüsü (31).png
Ekran Görüntüsü (32).png

Dengeli olması gereken ayar zaten. İşlemcinin burada bir hata yaratması esasen mantıklı gelmiyor. Default ayarlarını kontrol edebiliriz. Gelişmiş güç seçeneklerinden en yüksek ve en düşük işlemci durumu ayarlarını at bakalım.
Gönderdim.

Birde şunu yaptım acaba bundan olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bomboş bir video. Yüksek performans ayarı normal değil de adı üstünde yüksek performans. O ayarda çok takılıyor musun? Dengeli ayarı da normal. Dengeli ayarında kısa bir oynama yapacağız ama bunu sistem üzerinden değil BIOS üzerinden yapacağız. CBS ayarını kapat BIOS üzerinden.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı