Çözüldü Mavi ekran ve Wattman hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wintry

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, son 1 aydır mavi ekran, WattMan hataları, siyah ekranlarla uğraşıyorum. Bunun sebebi "System, istemci sunucu çalışma zamanı, masaüstü pencere yöneticisi" işlemlerinin GPU ve bazen CPU'da dahil kullanımı birden 100E çıkarması. Ekran kartını çıkarıp takınca "her şey(mavi ekranlar, donmalar)" 2-7 gün düzeliyor. Bugün başıma geldi. Windows'a güncelleme gelmiş yaptım, restart attım. Şu an sıkıntı yok ama bu uygulamalar bilgisayarı donduruyor, kullanılamaz hale getiriyor. Önceleri sadece "System" bunu yaparken son 1 haftadır diğer iki işlemde kendini gösteriyor. Sistemde ki tüm yazılımlar onaylı ve güncel hali. Donanımsal diyeceğim ama çatır çatır oyun oynatıyor yani aklım karışıyor bu noktada. Yardımcı olabilecek var mı, yoksa direk garantiye mi göndereyim? Son olarak mavi ekranlar üzerine burada bir arkadaşla minidump dosyalarını düzenli olarak paylaştım ve dediği her şeyi yaptım sorunu sürücüden vs. gösteriyordu lakin tak çıkardan sonra bundan kaynaklandığını düşünmüyorum. Daha detaylı ilgilenmek isteyen olursa o konuları da atarım.

Edit: Konuyu yanlış açmışım mavi ekran analizinden direk teknik desteğe aktarılırsa daha yararlı olur.

Son düzenleme:
Çözüm
Olur eski sürümlere dönerek deneyin.
20.4.2de aynı sorun oldu. 20.2.2 yükledim şimdi, normal. Çok fazla rest işlemi olduğu için olabilir birkaç saat kapatacağım tekrar deneyeceğim.
Olur eski sürümlere dönerek deneyin.
20.4.2 ve 20.2.2de de aynı problem mevcut.
@Pmw @ Sizce format atmayı denemeli miyim yoksa direk garantiye mi vereyim ?
Geçmiş konularda bir arkadaş ekran kartının güç pinlerini çıkarıp takınca düzeldiğini yazmış öyle yaptım, 7 gündür problem yok. Bu saçmalığı da çözemedim. Belki çok sonra gelen arkadaşlar görür yardımcı olur.

Geri
Yukarı