Mavi ekran

İşletim sistemi
Windows 10

exTypen

Hectopat
Minidump:
2 tanesi geçen aydan kalma, 2 tanesi bugün oldu. Dosya isimlerinden tarih belli zaten. Windows sürümüm 20h2, Memtest 2 kere yaptım sorun çıkmadı(XMP açık şekilde).

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncelleyin:
BIOS default edin.

chkdsk /f /r uygulayın. Dosya sisteminde sorun gözüküyor ancak siz yine de HDsentinel disk sağlığını kontrol edin.

Sanal Gamepad yazılımlarını ve bu tür yazılımları kaldırın kullanmayın.

FACEIT kullanan oyunu ve platformun güncelliklerini kontrol edin. Güncel ise kaldırın.

Corsair, RyzenMaster, Vanguard kaldırın.
BadlionAnticheat kullanan Cheat engine veya Minecraft varsa güncelleiğini denetleyin güncelse kaldırın.

Bunun içini silin:
C:\WINDOWS\temp\

BIOS güncelleyin:
BIOS default edin.

Chkdsk /f /r uygulayın. Dosya sisteminde sorun gözüküyor ancak siz yine de HDsentinel disk sağlığını kontrol edin.

Sanal Gamepad yazılımlarını ve bu tür yazılımları kaldırın kullanmayın.

FACEIT kullanan oyunu ve platformun güncelliklerini kontrol edin. Güncel ise kaldırın.

Corsair, RyzenMaster, Vanguard kaldırın.
BadlionAnticheat kullanan Cheat Engine veya Minecraft varsa güncelleiğini denetleyin güncelse kaldırın.

Bunun içini silin:
C:\WINDOWS\temp\

Hocam sanal gamepad yazılımının konumunu görebiliyor musunuz? Ben zamanında indirmiştim, ucuz oyun kolunu ayar yapmadan oyunlarda kullanabilmek için ama şimdi bulamıyorum.

Buraları kontrol edin:
c:\windows\system32\driverstore\filerepository\hidguardian
C:\Program Files (x86)\DSDCS
C:\WINDOWS\System32\drivers\HidGuardian.sys
Hocam F60f beta sürümü değil mi? F53 sürümü beta değil galiba. Hocam neden F60f sürümünü bıraktınız? Öğrenmek isterim.
Beta sayılmaz sonrasında çıkan gelişmeler var ancak bu karta gelmedi. Yakın kodlama tipini kullandığından bu sürüm de sıkıntı çıkartmaz. Normalde işlemciye göre yüksek olsa da dediğim gibi güncel kodlama olanı kullandığından sıkıntı çıkarmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı