Mavi ışığı kesen gözlük önerisi

LAQIMLEA

Kilopat
Yer
Youtube
Daha fazla  
Meslek
Youtube
Herkese merhaba, gün içinde uzun süre bilgisayar ve telefon ekranına bakıyorum. Gözlerim yorulduğu için gözlük önerisi istiyorum.
Atasun Optik'de ı-block gözlüklerini fark ettim bu gözlüğü aranızda kullanan var mı? Veya başka bir gözlük önerisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• Iblock.JPG
    Iblock.JPG
    104,4 KB · Görüntüleme: 154
Herkese merhaba, gün içinde uzun süre bilgisayar ve telefon ekranına bakıyorum. Gözlerim yorulduğu için gözlük önerisi istiyorum.
Atasun Optik'de ı-block gözlüklerini fark ettim bu gözlüğü aranızda kullanan var mı? Veya başka bir gözlük önerisi olan var mı?
Hocam benim gözlük numaralı mavi ışığı vs. kesiyor. Gözlükçüye gidip ona sormanız daha iyi olur.

Bana göz doktoru bluecut gözlük önermişti ki gerçekten faydalı oluyor, gözlerim daha az yoruluyor artık. Bence bi göz dokturuna görünün, gözlerinizde bozukluk yoksa derecesiz bluecut alabilirsiniz yada duruma göre dereceli.

Ben sevmiyorum Atasun'u. İki kere gözlük aldım. Tüm filtreler var ve rezalet. Işık gözlüğün içinde geziniyor. Servise gönderdim, sadece pabuçlarını değiştirip verdiler saolsunlar. Ayrıca camlarıda iyi sayılmaz. Gözlüğün kendi beziyle silmeme rağmen çizildi.(Spray kullanarak silmeme rağmen) ZEIS camlarda böyle bir sorun olmamıştı. O yüzden bir doktora görünerek, her ne kadar böyle bir şey olmasa da, dinlendirici gözlük isteyebilirsiniz. Hem bir miktarını devlet karşılıyor ucuza gelir, hem de böyle hazır gözlüklerden kurtulursunuz.

Atasunun mavi göz filtresi rezalet bende aldım. Gözümü bozuyordu başka gözlükçüye gittim adam orada bir aletle gerçek filtreyle atasunun verdiğini gösterdi.

Bir optisyen aynı zamanda gözlükçü olarak tavsiyem şu olur; Bluecut markayı önermiyorum. Bu markanın mavi kaplaması sıkıntılı. Farklı markalardan cam kullanmanızı tavsiye ederim. Mavi kaplamalı camlar faydalı olacaktır gözünüz de herhangi bir başka sıkıntı yoksa iyi günler dilerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı