Mavi filtre gözlük önerisi

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 3B
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Arkadaşlar bilgisayar üzerinde en az 10-12 saat oturuyorum gün içerisinde. Bu bağlamda göz sağlığı için monitörüm aslında yeterli ancak birde mavi filtre gözlük arıyorum. Rahat, ergonomisi yüksek bir model önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetden gözlük almanı önermem gözünü daha da bozabilir, optikçilere gidip test edip satın alman daha mantıklı olur.

Gelişmiş ve genellikle pahalı merceklerde UV korumasıyla beraber mavi ışık koruması da bulunuyor. Mesela şu an kullandığım numaralı gözlüğümün UV ve mavi ışık korumalı iki merceğini indirimle 500₺'ye aldım ve memnunum.

Gelişmiş ve genellikle pahalı merceklerde UV korumasıyla beraber mavi ışık koruması da bulunuyor. Mesela şu an kullandığım numaralı gözlüğümün UV ve mavi ışık korumalı iki merceğini indirimle 500₺'ye aldım ve memnunum.
Hocam optikçidenmi aldınız. Bende istiyorum böyle bir gözlük ama benim bütçem 200₺ civarı.

Hocam optikçidenmi aldınız. Bende istiyorum böyle bir gözlük ama benim bütçem 200₺ civarı.
Filtre gözlükler hakkında bir doktor bana 'Paranız varsa yaptırın ama fazla bir etkisi yok' dedi. Günde 12 saat kaldığın için filtre iyi olabilir ama filtreler biraz tuzludur, daha önce kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı