Mavi ışık filtreli gözlük önerisi

Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
Son düzenleme:
İyi Sosyal'ler. Mavi ışık filtreli gözlükler işe yarar mı? Ona göre almak istiyorum. Bu alınır mı?

@MendelsOrange @Ahlunis
@Taylan Dinler
Hocam camı kaliteli ama çerçevesi berbat. Haziran 2021'de durduk yere gözümdeyken gözlüğün çerçevesi çıt diye ayrıldı. Ek olarak kulaklarımı da acıttı. Bence bir gözlükçüde mavi ışık filtreli gözlük yaptırmanız daha mantıklı.

Dinlendirici gözlük gereksiz geliyor.

Kankam almaya çalıştığın şey farklı değil. Sana derecesiz bir gözlük reçete edecekler sen de gözlükçüde mavi ışık filtreli lens taktıracaksın. Bu aşağı yukarı 150 lira civarında bir masraf çıkarır ama attığın linkteki gibi ne olduğu belirsiz gözlükler kullanıp kendine zarar vermemiş olursun. Seçim senin.

Kankam almaya çalıştığın şey farklı değil. Sana derecesiz bir gözlük reçete edecekler sen de gözlükçüde mavi ışık filtreli lens taktıracaksın. Bu aşağı yukarı 150 lira civarında bir masraf çıkarır ama attığın linkteki gibi ne olduğu belirsiz gözlükler kullanıp kendine zarar vermemiş olursun. Seçim senin.

Doktora gitmesi ve yazdırması, ayrı olarak filtre basılması uğraştırır. 1 yıl önce 85 TL'ydi mavi ışık filtresi taktırması. Daha pahalıya patlama ihtimalide var.

Doktor randevusu aldıktan sonra gözlük aynı gün yaptırılıyor. Daha 2 ay önce yenilettim 140 küsur ödedim. Randevu almayı başarabilirsen 3 saatte işin bitiyor.

O kadar uğraşmak istemiyorum işte dediğim gibi. Fiyatı iyiymiş yalnız.

Yeni konular

Geri
Yukarı