Mavi Switch ne kadar sesli?

ErtugOguz1

Centipat
Selam arkadaşlar. 2 PC'm var, birisinde kırmızı Switch klavye var ve alacağım klavyede mavi Switch. Açıkçası çok merak ettiğim bir Switch ve dedikleri kadar kulakları tırmalıyor mu? Kulaklık kullanıyorum, bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. İki Switch'i veya mavi Switch kullananlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavi Switch bir süre sonra canını sıkabilecek bir ses düzeyine sahiptir onun yerine daha hafif bir ses tonuna sahip olan "kırmızı Switch"i alabilirsin. Eğer ben ses falan istemiyorum diyorsan: Kesinlikle "siyah Switch"i tercih etmelisin.

Öncellikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederim fakat kırmızı Switch klavyem zaten var ve hissini biliyorum maviyi de çok istiyorum alacağım klavye semi mekanik ve normal mekanikten biraz daha az sesi var sadece mavi Switch'i var. Etrafımda rahatsız olacak kimse de yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı