Mavi'den Alınan Ürün Değiştirilebilir mi?

MysticVezonTR

Kilopat
03.03.2019 tarihinde Mavi'den James modelinde bir pantolon aldım. Eskiden de James modelinde bir pantolon kullandığım için aynı esneklikte olacağını düşündüm ama aldığım pantolonla kumaşları çok farklı türdenmiş. Dün pantolonun üstündekileri yırtmadan söktüm ve yıkadım ama diz kısmı değişik bir şekilde rahatsız ediyor ve kilitliymiş gibi tutuyor beni. Faturası ve üstünden çıkanlar duruyor ve deneme dışında hiç giymedim. Mavi mağazasına haftasonu gidebilirim ancak değişim alırlar mı sizce?

Eğer üzerindeki etiketleri sökmediyseniz, mala herhangi bir zarar vermediyseniz ve dediğiniz gibi faturası elinizdeyse değişim yapmak zorundalar bu sizin tüketici olarak bir hakkınız.

Eğer üzerindeki etiketleri sökmediyseniz, mala herhangi bir zarar vermediyseniz ve dediğiniz gibi faturası elinizdeyse değişim yapmak zorundalar bu sizin tüketici olarak bir hakkınız.
Yıkamadan giyemeyeceğim için üstündekiler söktüm ama hepsi elimde duruyor ipi bile. Yıkamadan sonra sadece 1 kez denedim ve dizinde daha önce denediğimde olmayan bir çekme vardı zaten şikayetim de bu yönde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı