Max. 1000 tl telefon önerisi

MusabKaragülle

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle 1000 tl bütçem var.
Aklımda ki telefonlar:
-S4 mini
-Sony xperia sp
-Nexus 4
Önceliklerim
Kamera
Kasma olmasın
Güncelleme o kadar önemli değil
Çok oyun oynamam.
Hangi telefonu önerirsiniz?

Nexus iyidir Samsung s4 mini onermiyorum. Arkadasimda var fakat dungeon hunter 4 düşük ayarlarda kasıyor bende GM discovery var sorunsuz oynamiştim bilmiyorum belki de uyumsuzluk vardır ama Samsung almayın bence. :)

Nexus iyidir Samsung s4 mini onermiyorum. Arkadasimda var fakat dungeon hunter 4 düşük ayarlarda kasıyor bende GM discovery var sorunsuz oynamiştim bilmiyorum belki de uyumsuzluk vardır ama Samsung almayın bence. :)
GM Discovery alacağım. Biraz bilgi verir misin? :) İnternetten araştırdım bayağı ama bir de sana sormak istiyorum.
Performans, Fotoğraf, Video Çekme kalitesi, oyunlardaki performansı, şarj ne kadar gidiyor?

Fotoğraf çekme kalitesi oldukça basarili, oyunlardaki performansa gelince su kadarını söylemeliyim yuklesigim hicbir oyunda kasma görmedim şarj eğer tüm gün oyun oynarsaniz 1 gün gidiyor bazen yetmiyor ancak ara sira oynarsaniz mesela günde 2 saat falan 2 gün çok rahat gidiyor çok satıldığı için kılıf bulmada sıkıntı yasamassiniz genel olarak memnunum bu fiyata bu performans gerçekten iyi 16 GB modelini 660 TL aldim

Telefon 4.2.1 olarak geliyor resmi açıklamalarda 4.4 KitKat versiyonuna güncelleme gelecek dediler ama hala bekliyoruz :D

Fotoğraf çekme kalitesi oldukça basarili, oyunlardaki performansa gelince su kadarını söylemeliyim yuklesigim hicbir oyunda kasma görmedim şarj eğer tüm gün oyun oynarsaniz 1 gün gidiyor bazen yetmiyor ancak ara sira oynarsaniz mesela günde 2 saat falan 2 gün çok rahat gidiyor çok satıldığı için kılıf bulmada sıkıntı yasamassiniz genel olarak memnunum bu fiyata bu performans gerçekten iyi 16 GB modelini 660 TL aldim
Moto G, Discovery arasında takılıp kalmıştım. Discovery alalım o zaman teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı