Max 15 bin TL telefon önerisi

S20 FE ve A54 önerebilirim. Ben S20 FE kullanıyorum, işlemcisi zaten çok güçlü (Snapdragon'lu versiyonu), oyunları yüksek grafiklerde akıcı olarak oynayabiliyorum. Ekranı da güzel ve 120Hz. Kamerası da iyi. A54'ün avantajı ise hala güncelleme alıyor olması. İkisinden birini tercih edebilirsiniz.

S20 FE ve A54 önerebilirim. Ben S20 FE kullanıyorum, işlemcisi zaten çok güçlü (Snapdragon'lu versiyonu), oyunları yüksek grafiklerde akıcı olarak oynayabiliyorum. Ekranı da güzel ve 120Hz. Kamerası da iyi. A54'ün avantajı ise hala güncelleme alıyor olması. İkisinden birini tercih edebilirsiniz.
Bende S20 FE kullanıyorum ve hala daha aşırı memnun olsam da A54 daha mantıklı olabilir güncelleme desteğinden dolayı.

Bende S20 FE kullanıyorum ve hala daha aşırı memnun olsam da A54 daha mantıklı olabilir güncelleme desteğinden dolayı.

Olabilir. Annemde A54 bende S20 FE var. Kamera ve güç olarak S20FE çok daha iyi ama güncelleme de önemli bir faktör. S20 FE One UI 6 almıyor.

Daha uygun fiyatlı olan A34'ü de düşünebilirsin yanlış hatırlamıyorsam 4 yıl Android 5 yıl güvenlik güncellemesi garantisi vardı. Ek olarak biraz daha bütçe arttırılıp ya da güzel bir ikinci el S21 FE de tercih edilebilir ama tam 15k bandındaki en iyi telefon bence A54.

Geri
Yukarı