Max 250 TL VDSL modem

ecHo5

Hectopat
Yeni modem alacağım Max 250 TL bütçem var. VDSL uyumlu olması lazım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
.

Açıkçası herkese bundan takmıştım yane akrabalarıma hepsi de gayet memnun ve dayanıklı arayüzü güzel bir modem önerimdir.
Kablolu bağlantıyla kablosuz bağlantı arasında hız farkı ne kadar oluyor?

Hocam 5GHz bandına sahip olmadığı için fark eder kablolu hızı daha yüksek kalır 2.4GHz band a sahip olduğu için maksimum 3Mbps ile inebilir.
Herhangi bir indirme yapacağım zaman kablo bağlıyorum. diğer türlü saniyede 5.5 mb indirebiliyorum. Bu da benim için yeterli oluyor zaten. İnternet hızım 75 mbps. Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için👍
Tp link kurulum açısından gayet kolay ve hızlı. Pişman olacağını düşünmüyorum. Diğer yorumlara da göz atmanı öneririm.

Az önce ASUS DSL-N16 sipariş verdim. Bilmiyorum herkes bir şey söylüyor iyi değil felan filan deneyip göreceğiz. Pişman olmayız umarım..

Az önce ASUS DSL-N16 sipariş verdim. Bilmiyorum herkes bir şey söylüyor iyi değil falan falan deneyip göreceğiz. Pişman olmayız umarım.

Hocam ben ASUS DSL AC750 kullanıyorum şu an herhangi bir problemim olmadı hem dayanıklı ama arayüzü biraz karışık anlıyorsanız problem olacağını sanmam güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı