Max 300 TL mouse önerisi

Berkcan

Hectopat
Arkadaşlar hepinize merhabalar. Yaklaşık olarak 4 senedir benimle birlikte olan Bloody A9 mouse ile yolları ayırmaya karar verdim. Mouse klavye set olarak almıştım hâlâ daha ikisi de çalışıyor fakat mouse da sensöründe sıkıntılar olmaya başladı FPS oyunları oynayan birisiyim ve ani hareketlerde mouse aşağıya ya da yukarıya doğru ani hareketler gösteriyor hareketlerime tepki veremiyor. Bu yüzden yeni mouse almaya karar verdim. Max 300 TL'ye kadar mouse önerilerinizi bekliyorum.

Not: Mouse tutuş şeklim palm grip olarak geçiyor şu anki kullandığım mouse da elimi üstüne yatırdığımda tam olarak kaplıyor ona göre bir öneri yapmanızı istiyorum.Elim 17-18 cm civarı orta büyüklükte.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hepinize merhabalar. Yaklaşık olarak 4 senedir benimle birlikte olan Bloody A9 mouse ile yolları ayırmaya karar verdim. Mouse klavye set olarak almıştım hâlâ daha ikisi de çalışıyor fakat mouse da sensöründe sıkıntılar olmaya başladı FPS oyunları oynayan birisiyim ve ani hareketlerde mouse aşağıya ya da yukarıya doğru ani hareketler gösteriyor hareketlerime tepki veremiyor. Bu yüzden yeni mouse almaya karar verdim. Max 300 TL'ye kadar mouse önerilerinizi bekliyorum.

Not: Mouse tutuş şeklim palm grip olarak geçiyor şu anki kullandığım mouse da elimi üstüne yatırdığımda tam olarak kaplıyor ona göre bir öneri yapmanızı istiyorum.
Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
Palm grip olarak tuttuğumu not olarak belirtmiştim.Elim 17-18 cm civarı.
Tutuş palm demiş ama boy lazım.
Bu olabilir.
Bu ürünü daha önce de görmüştüm inceleyeceğim.

Rival 3 öneririm. Kendim Rival 110 kullanıyorum 3 yıldır hiç sıkıntı yaşamadım CS:GO'da global arkadaşımda bayağı beğenerek kullanıyor.

Palm grip olarak tuttuğumu not olarak belirtmiştim.Elim 17-18 cm civarı.

Bu ürünü daha önce de görmüştüm inceleyeceğim.

HyperX PulseFire FPS Pro kesinlikle al ben 300 TL'ye aldım şu an ne kadar bilmiyorum optiği Zowie ile aynı daha üst kalite mouse bulamazsın bu fiyata.

Geri
Yukarı