Max 400 TL'ye kadar Modem/Router Tavsiyesi

GöktürkBey

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu alanda ki seçimim uzun sürebilir çünkü açıkçası pekte gerekli görmüyorum ama yinede güncellemelere devam diyorum, bu konuda yine sizlerden tecrübe ve fikirlerinizi istiyorum.

Bütçem max 400 TL olur ama bütçem 400 TL diye 400 TL bir üründe kilitli değilim sadece kaliteden ödün vermek istemediğim için bütçem yukarıda.

Aradığım özellikler şu şekilde, usb bağlantılı olsun ki medya ve aygıtlarımı ağ üzerinde paylaşabileyim mümkünse ac teknolojisi olsun ve bir sorum olacak ac teknolojisini evde 16 mb internet ile ne denli kullanabilirim? Aslında aradığım bir diğer özellik medyalarıma uzaktanda ulaşabilme ama buda ne denli ihtiyaç sadece ortaya fikir atıyorum :) bazı marka modellerin kalitesiz çipset kullandıkları için üst düzey olsada verimsiz olduğunu okumuştum lütfen isabetli teklifler yapmaya çalışalım beklentimin belki altında fiyat performans ürünü fikir olsun diye paylaşacağım, hoşça kalın.

Ürün

Diğer Başlıklarım

Teknoloji Topluyorum : Laptop Tavsiyesi

Teknoloji Topluyorum : Flash Bellek Tavsiyesi
Teknoloji Topluyorum : Mouse Tavsiyesi

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı