Max 500 TL bisiklet önerisi

XC150'nin disk frenli modelini ikinci el olarak bulabilirsin. 500TL bütçe ile sıfırdan farksız XC150'ler bulunabilir.
Ben bugün yarın almayı düşünüyorum da @baybarsyontar arkadaşımın verdiği linkteki farklı versiyon mu ? Fren disk modeli hangisi olması lazım ? Lastikler 26 inc mi ? Siparişi vermek için cevabınızı bekliyorum :)
İkinci el almak istemiyorum. Parçası falan değişirler ben çok anlamam çünkü.

Disk frenli modelin tekerlek göbeğinde rotor gözüne çarpar. Ayrıca KRON XC150 MD (Mekanik Disk) olarak geçer ismi.
Lastikler 26" doğrudur. Kadro boyunu da kendine uygun al, 16" sana küçük kalır, boyun 175-180 civarı ise 18" al kadroyu.

Disk frenli modelin tekerlek göbeğinde rotor gözüne çarpar. Ayrıca KRON XC150 MD (Mekanik Disk) olarak geçer ismi.
Lastikler 26" doğrudur. Kadro boyunu da kendine uygun al, 16" sana küçük kalır, boyun 175-180 civarı ise 18" al kadroyu.
183 civerımda boyum. Bana uygun birtane bulabilirmisiniz. Kullanabileceğim fren sistemi hangisiyle oyle olsun. Mekanik ya da hidrolik farketmez. İkinci el de uyar artık. . . Size zahmet...
Edit link ekledim.
Kron Xc250 (Az kullanılmış) - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 216390451
Şu nasıl sizce temize benziyor. Resmi internet sitesindeki özeliklere bakarsanız sevinirim...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı