Technopat Sosyal

Technopat Sosyal'e hoş geldiniz. Technopat Sosyal'de ücretsiz bir şekilde hesap oluşturarak merak ettiğiniz bir soruyu okurlarımızla paylaşıp merakınızı giderebilirsiniz :) Unutmadan, hesap kurduktan sonra konunuzun hızlı onaylanmasını istiyorsanız kurallara uygun bir şekilde açınız.

Max 600₺ Bluetooth kulaklık önerisi

RDAs

Decapat
Arkadaşlar telefon için bir kulaklık arıyorum. Böyle kaliteli bir şey arıyorum, Max 600 liram var önerir misiniz? Sesi dışarı fazla vermesin müzik dinlerken ve şarjı uzun gitsin istiyorum ve önerilerinizi bekliyorum. Telefonum iPhone değil Android.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu alıcam gibi aklıma çok yattı videosunu izleyeyim tam karar vereyim, teşekkür ederim :)

Bunu alacağım gibi aklıma çok yattı videosunu izleyeyim tam karar vereyim, teşekkür ederim :)
2 eksi yanı var: kutuda şarj göstergesinin olmaması ve kapağı. Bunun dışında 8 aydır olumsuz bir şey yaşamadım.
Bu arada beyaz olanı tavsiye ederim, daha estetik duruyor.

Önerilen diğer modellere de bakın mutlaka. Enes Özen sağolsun tüm kulaklıkları inceleyip karşılaştırıyor😄

2 eksi yanı var: kutuda şarj göstergesinin olmaması ve kapağı. Bunun dışında 8 aydır olumsuz bir şey yaşamadım.
Bu arada beyaz olanı tavsiye ederim, daha estetik duruyor.

Önerilen diğer modellere de bakın mutlaka. Enes Özen sağolsun tüm kulaklıkları inceleyip karşılaştırıyor😄
Bunu da değerlendireceğimmm :)

Yeni konular

Geri
Yukarı