Max 600TL drag Click ve butterfly Click yapabilen mouse önerisi

Bütçe
600

xnyroah

Femtopat
Daha fazla  
Minecraft oyuncusuyum, Bloody W70 Max almayı planlıyorum ama drag Click yapıyor mu hiçbir yerde bulamadım. Drag Click yapıyorsa Bloody W70 Max alacağım ama 600TL altında daha iyi bir Minecraft mouse biliyorsanız söyleyebilirsiniz.

kimse cevap vermediği için bloody w70 alıcam 🙃

Son düzenleme:
Bence araştır al. Birde bildiğim kadarıyla (Çok emin değilim yanlış bilgi olabilir ama dikkate al.) Bloody fare takınca bazı oyunlardan atıyor. Bloody farelerin efsane bir makrosu var. Silah sekme yapmıyormuş. Ama çoğu oyundan attırır seni. Giremeyebilirsin.

Bence araştır al. Bir de bildiğim kadarıyla (çok emin değilim yanlış bilgi olabilir ama dikkate al.) Bloody fare takınca bazı oyunlardan atıyor. Bloody farelerin efsane bir makrosu var. Silah sekme yapmıyormuş. Ama çoğu oyundan attırır seni. Giremeyebilirsin.

Benim bilgisayar çok iyi olmadığı için sadece Minecraft filan kaldırıyor. Ben araştırmıştım 1-2 gün önce, bazı oyunlardan attığını bilmiyordum ama bazı oyunlardan atıyorsa bile Minecraft'tan atmadığını biliyorum ve bildiğim kadarıyla Bloody fareler drag Click'te iyiymiş. Şu anki farem o kadar iyi değil, Bloody W70 alınca istediğim özellikleri olmasa bile yine de şu anki faremden daha iyi olacağına eminim.

Optik Switch'li mouse olması gerek ve grip tapesi olması iyi olacaktır
Bloody A60 da yapılıyordu ama grip tapesi yok elektrik bandıyla yapılır hale getirmişlerdi

Geri
Yukarı