Max Payne 1 nereden indirilir?

Hocam 88 fiyatına ben göremedim. Resmi olarak oynamanın en kolay yolu bu. Bazı ülkelerde satılıyor şu anda belki Türkiye'ye de açılır satış. Max Payne 2'yi de durup dururken getirdiler.

Hocam Max Payne 1 Remake üzerinde çalışıldığı bilgisini edindim doğru mu bilmiyorum bu yüzden 2. oyunu satışa çıkartmışlar (2000'li yıllara damgasını vurmuş ve bir nesil arasında efsane olarak anılan Max Payne oyununun Remake'i geliyor. Oyun şirketi Rockstar Games'in kurucusu Sam Houser tarafından yapılan açıklamaya göre Max Payne 1 ve 2 birleştirilerek tek oyun olarak yeniden yapılacak) Kaynakça:

Hocam direkt 3 euro olarak yazdım 3,49 euro 103 TL'ymiş. Virüssüz bir korsan bulunmuyor mu ya? En kötü oynanışını izlerim.

3.49 euro olan bahsettiğim ülkelerdeki satış. Eğer Türkiye'den almak istiyorsa 4,70 euro vermesi gerek

Hocam paranız yoksa tek çözüm korsan maalesef. Biz de cipsi almaya bile paramız yokken korsan oynuyoruz ne yapalım :D
Korsan oynadığınızı forumda dile getirmeyin.

Hocam korsan öneririm de forum maalesef izin vermez. Ben hep korsan oynarım bu arada.

Hocam CD Keyler de korsan değil mi? Oyun Steam'den kalktı diye hatırlıyorum.
Avrupa pazarından kalktı sadece.

Hocam Max Payne 1 Remake üzerinde çalışıldığı bilgisini edindim doğru mu bilmiyorum bu yüzden 2. oyunu satışa çıkartmışlar (2000'li yıllara damgasını vurmuş ve bir nesil arasında efsane olarak anılan Max Payne oyununun Remake'i geliyor. Oyun şirketi Rockstar Games'in kurucusu Sam Houser tarafından yapılan açıklamaya göre Max Payne 1 ve 2 birleştirilerek tek oyun olarak yeniden yapılacak) Kaynakça:
Max Payne Price history · SteamDB - Google Chrome 3.08.2023 18_41_53.png

Bu ülkelerde satılıyor hocam eğer mazeret dediğiniz sebep olsaydı bu ülkelerde de satılmazdı.

Geri
Yukarı