Max Payne 1 vs. 2 vs. 3

Asynn

Femtopat
Makaleler
2
Günümüzde remake sürümü çıksa tadından yenmeyecek bu 'enfes' seride en sevdiğiniz oyun hangisi oldu? Max Payne 3 bir hata mıydı?

Max Payne 3 hata falan değildi, millet hikayeye "Max emekli olup bodyguardlık yapıyor" gözüyle baktığı için hak ettiği değeri göremedi. Hikayeyi bundan ibaret sanıyorlar.

Ayrıca oyunun gayet yeterli bir kısmı karanlık havaya sahip, elbette ki Rockstar Games'in 3. oyunu yapmasının bir etkisi oldu ama bu oyunun tamamına yayılmamış.

Max Payne 1'in hikayesi, Max Payne 2'nin efsaneliği, Max Payne 3'ün grafikleri ve gerçekçiliği derim.

İlk iki oyunu da Rockstar Games yapmamış mıydı diye soracaklar olursa diye belirteyim; ilk iki oyunu Remedy Entertainment firması yaptı.

Günümüzde remake sürümü çıksa tadından yenmeyecek bu 'enfes' seride en sevdiğiniz oyun hangisi oldu? Max Payne 3 bir hata mıydı?
Max Payne 3'te sevmediğim; 5 dk oynuyorum ve ara sahne giriyor. 5 dk daha oynuyorum yine bir ara sahne. Ama Max Payne 2'yi açıyorum, hiç durmadan 1.5 saat civarı oynayıp bitiriyorum, o kadar zevkli oluyor ki. Çok defa bitirmişimdir. Grafik falan önemli ama bir yerden sonra oynanıştan keyif alma olayı ağır basıyor bende.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı